تحصیل پزشکی در دانشگاه کارازین خارکف اوکراین – تحصیل …

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 05 ژوئن 2018

این مقاله توسط مهندس مومنی به نگارش در آمده و پیوسته در حال بروز رسانی میباشد.

اطلاعیه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ( پذیرش مستقیم پزشکی و دندانپزشکی ):

با توجه به رتبه جهانی بسیار خوب دانشگاه های کشور اوکراین و مقبولیت جهانی این دانشگاها متقاضیانی که قصد ورود به رشته پزشکی و دندانپزشکی یک دانشگاه ارزان و با کیفیت را دارند میتوانند نسبت به اخذ پذیرش از این دانشگاها اقدام و مدارک تحصیلی خود را جهت ترجمه و انجام تاییدیه های اولیه به موسسه گاما ارسال نمایند.البته توجه فرمایید این دانشگاها از لیست وزارت بهداشت خارج شده است و متناسب افرادیست که به کار پزشکی در اروپا فکر میکنند.

دانشگاه های بوگامولتس ، دانشگاه تاراس شفچنکو ، دانشگاه کارازین

تماس بگیرید

۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹

۰۹۱۷۸۸۸۵۰۸۰

اطلاعیه ۵ اردیبهشت ۹۷ (ورود به پزشکی و دندانپزشکی سچینوا بدون نیاز به مدرک پادفک ..فقط با دانش زبان روسی)

با هماهنگی های انجام شده بین نماینده مجوزدار و رسمی وزارت علوم (آرین سیستم مانا) و  دانشگاه سچینوا مسکو آزمون ورود به کورس اصلی این دانشگاه به زبان روسی در ایران برگزار خواهد شد. شرکت در این آزمون نیازی به داشتن مدرک زبان و یا مدرک پادفک نداشته و صرفا داشتن دانش  زبان روسی کفایت میکند.

متقاضیانی که در هر کدام از دانشگاهای غیر تایید در حال تحصیل میباشند و به زبان روسی تسلط کافی دارند میتوانند در آزمون ورودی شرکت نموده و تا شهریور ماه وارد کورس اصلی در رشته های پزشکی یا دندانپزشکی شوند.

 

اطلاعیه ۱ اردیبهشت ۹۷ ( مدارک پادفکی ها اوکراین به هر دو زبان روسی و انگلیسی تایید است)

بر اساس لیست جدید  پس از آنکه اوکراین از تایید خارج شد وزارت بهداشت طی اطلاعیه های رسمی که حتی بر روی سایت رسمی وزارت بهداشت نیز متن آن موجود و قابل مشاهده است اعلام نمود که بحث عدم تایید فقط در باب افرادیست که پس از سپتامبر ۲۰۱۸ وارد این دانشگاه شوند . یعنی مدارک پادفکی ها دقیقا مطابق لیست قبل ارزشیابی خواهد شد.
در مورد زبان تحصیل نیز فقط در مورد کشور روسیه تصمیم گیری انجام شده و به هیچ عنوان نامی از هیچ کشور دیگری برده نشده است (تحصیل انگلیسی فقط در روسیه از تایید خارج شده است) .
حتی در مورد کشور روسیه نیز که زبان روسی از تایید خارج شده تا شهریورماه پادفکی ها وقت دارند که به زبان انگلیسی وارد کورس اصلی شوند یعنی قانون جدید زمان کافی برای افراد حاضر در پادفک را در نظر گرفته است.

متن و لینک رسمی وزارت بهداشت کلیک کنید

اطلاعیه ۱۸ بهمن ماه ۹۶ بر اساس لیست جدید وزارت بهداشت دانشگاهای اوکراین از لیست ۲۰۱۸-۲۰۱۹ خارج شد!!)

کانال تلگرام  رسمی  دپارتمان روسی کشور جهت اطلاع رسانی از شرایط و تغییرات سفارت ، قوانین وزارت علوم و لیست وزارت بهداشت راه اندازی شده  و تمام سوال و جواب های مورد نیاز افرادی که در حال تحصیل در اوکراین هستد یا پذیرش گرفته و قصد اخذ ویزا و سفر به اوکراین را دارند در این کانال خبری قرار داده شده است.

لطفا عضو شده تا در جریان مراحل پذیرشی خود قرار گیرید   عضویت در تلگرام گاما

چند نکته در باب لیست جدید وزارت بهداشت ۲۰۱۸-۲۰۱۹ :

۱-در لیست جدید هیچکدام از دانشگاهای کشور اوکراین مورد تایید نیست.

۲- دانشجویانی که بر اساس لیست قبلی (۲۰۱۷-۲۰۱۸ )  وارد دانشگاهای مورد تایید شده اند، فارغ از لیست جدید (۲۰۱۸-۲۰۱۹ ) مدارک آنها مورد تایید وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت

۳-لیست جدید از سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریورماه ۱۳۹۷) لازم الاجراست  و لیست قبلی (۲۰۱۷-۲۰۱۸ ) کماکان منبع استناد تایید یا عدم تایید برای اخذ پذیرش  خواهد بود.

۴-در مورد دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره کالج (پادفک ) دانشگاهایی که در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ وارد شده اند لازم به ذکر است که با اینکه نظر اصلی وزارت بهداشت سال ورود به کورس اصلیست اما در طی سالیان قبل و در مثال کشور بلاروس کمی انعطاف به خرج داده و سال ورود به پادفک را نیز قبول نمود که منجر به تایید شدن دانشجویان کالجی بلاروس شد. در متن ان اطلاعیه چنین درج شده بود که سال ورود به کالج معادل سال ورود به کورس اصلی تلقی خواهد شد.

مشاهده لیست دانشگاهای مورد تایید وزارت بهداشت در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸

 


 

بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۸  سه دانشگاه از کشور اوکراین مورد تایید قرار گرفته اند

 

Taras Shevchenko National University of Kyiv

V. N. Karazin Kharkiv National University

National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute

در لیست موجود فقط دانشگاه کارازین در شهر خارکف اوکراین رشته پزشکی را با شرط معدل ارایه میدهد

شرایط تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه کارزین :

شرط تحصیلی جهت ورود به پزشکی:

 • ۱- داشتن دیپلم تجربی با حد اقل معدل کل ۱۶ 
 • ۲ – میانگین سه ساله برای درس های زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک و زبان های خارجه بصورت جداگانه محاسبه شده و میانگین هر کدام نباید زیر ۱۴ باشد.بطور مثال  اگر برای درس زیست شناسی نمرات فرد بصورت سال اول ۱۵ زیست دوم ۱۳ و زیست سوم ۱۶٫۵ باشد این سه نمره جمع شده و تقسیم بر سه خواهد شد یعنی  ۱۴٫۸= ۳ /(۱۵ +۱۳+ ۱۶٫۵) پس در نمره زیست مشکلی ندارد. این فرایند برای سه درس دیگر نیز مجددا انجام میشود.اگر هرکدام از این نمرات زیر ۱۴ باشد فرد حتی در صورت گذراندن دوره پادفک شانسی برای ورود به کورس اصلی نخواهد داشت و این یکی از مهمترین جزییات در فرایند پذیرش دانشگاه کارازین خواهد بود.(جدید)
 • ۳- متقاضی نباید در کارنامه سه ساله خود درس با نمره زیر ۱۰ داشته باشد(تبصره تک ماده قابل قبول نیست).(جدید)
 • ۴ – ترجیحا در دروس زیست شیمی فیزیک ریاضی و زبان فرد نمره زیر ۱۲ نداشته باشد.(جدید)

زبان:

برای تحصیل در اوکراین نیازی به داشتن مدرک زبان نیست.
دانشگاه کارازین رشته پزشکی را به  هر سه زبان روسی، اوکراینی و انگلیسی ارایه میکند.
توجه : متقاضیان گرامی با توجه اینکه مردم عادی و عوام در اوکراین فقط به زبان روسی تکلم مینمایند تاکیدا اعلام میکنیم نسبت به یادگیری زبان روسی قبل از رفتن به این کشور اقدام نمایید.

دوره پاتفک :
متقاضیان جهت ورود به رشته پزشکی دانشگاه های اوکراین میتوانند  در دوره یکساله قبل از ورود به دانشگاه به نام پاتفک شرکت نمایند و موفق به گذراندن این دوره شوند(البته در صورت دارا بود شرط ۲ )

دوره پاتفک شامل  : آموزش زبان روسی + درس زیست شناسی  + درس شیمی  میباشد 

**توجه**

متقاضیان ورود به دوره اصلی پزشکی به زبان انگلیسی در صورت دارا بودن شروط  میتوانند بدون گذراندن دوره پادفک و تنها از طریق یک مصاحبه زبان وارد کورس اصلی شوند.

***

هزینه های پزشکی:

هزینه یکساله پاتفک  (انگلیسی): ۱۸۰۰ دلار

هزینه یکساله پاتفک  (روسی): ۱۶۰۰ دلار

هزینه سالیانه دانشگاه (انگلیسی) : ۳۸۰۰ دلار

هزینه سالیانه دانشگاه (روسی) : ۳۶۰۰ دلار

هزینه یکساله خوابگاه: ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار (هزینه خوابگاه بسته به کیفیت خوابگاه های در نظر گرفته شده متغیر است)

هزینه ماهیانه زندگی: ۲۵۰ دلار

*هزینه سرویس های اولیه ورود به پادفک: ۲۲۰۰ دلار با بیمه(فقط در سال اول اخذ میشود)

*هزینه سرویس های اولیه ورود به دانشگاه: ۲۴۰۰ دلار با بیمه(فقط در سال اول اخذ میشود)

مثال: اگر فرد در سال اول وارد دوره پادفک انگلیسی شود باید مبالغ ۱۸۰۰ برای خود دوره پادفک  + ۱۰۰۰ دلار خوابگاه + ۲۲۰۰ دلار سرویس ها یعنی جمعا ۵ هزار دلار پرداخت نماید و در سال های بعد دیگر نیازی به پرداخت سرویس ها نبوده و ۴۲۰۰ دلار برای رشته پزشکی + ۱۰۰۰ خوابگاه + ۴۵۰ دلار بیمه یعنی جمعا ۵۶۰۰ دلار برای سال های دو به بعد باید پرداخت نماید

حال اگر فرد در سال اول وارد کورس اصلی یعنی پزشکی شود باید مبالغ  ۳۸۰۰ خود دوره پزشکی+ ۱۰۰۰ دلار خوابگاه + ۲۴۰۰ دلار سرویس ها یعنی جمعا ۷۲۰۰ دلار پرداخت نماید و سالهای بعد ۵۶۰۰ دلار

نکته بسیار مهم :

هزینه سرویس های قید شده در لیست قیمت شامل پیکاپ فرودگاهی،همراهی در هنگام ثبت نام در دانشگاه،انجام امور مهاجرتی اولیه،تعیین خوابگاه ،انجام آزمایشات پزشکی و … بوده که مستقیما به یک شرکت اوکراینی وابسته به دانشگاه کارازین پرداخت میشود و ربطی به شهریه دانشگاه نداشته و فقط شامل سال اول ورود میباشد.
با توجه به اطلاعات دریافت شده تعدادی افراد سودجو با تغییر ماهیت هزینه سرویسها و با عنوان تغییر در شهریه دانشگاه کارازین اوکراین اقدام به اخاذی و کلاهبرداری های گسترده نموده اند.پس از انجام مکاتبات رسمی بین دپارتمان روسی جنوب(گاما) و دانشگاه کارازین که متن آن در ذیل آورده شده است دانشگاه تاکیدا اعلام مینماید که هیچگونه تغییری در شهریه های این دانشگاه اتفاق نیفتاده و متقاضیان میتوانند صحت این اطلاعات را از خود دانشگاه جویا شوند.

Dear Sir/Madam!

Hope all is going good with you

This is to rebut information about fee’s changes and to equivocate any disagreement further

According to a summary we received, some chairman called Mr. Hassan Bemana, out of malice, is swelling a information that a price of V.N.Karazin Kharkiv National University has increased.

Under full guilt we would like to surprise that a fee, that was mentioned to we will sojourn a same but any changes. In sequence not to be confused greatfully cranky check any information with a university

Our contacts

E-mail: info@univer-karazin.kh.ua
Web-site: www.univer.kharkov.ua
Address: 4 Svobody Sq., Kharkiv, 61022, Ukraine

Best regards,
Center for International Cooperation

V.N

چند سوال مهم در زمینه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه کارازین:

۱-آیا صرفا گرفتن پذیرش اولیه از دانشگاه معادل ورود به کورس اصلی است؟

خیر، متقاضیان فقط در صورت موفقیت در آزمون مصاحبه ورودی قادر خواهند بود  که وارد کورس اصلی شوند

۲-تحصیل به زبان روسی در کشورهای روس زبان چه مزیت هایی نسبت به تحصیل انگلیسی دارد؟

 • a – در یک کشور روس زبان مردم عادی به زبان انگلیسی صحبت نمیکنند.درنتیجه شما برای گذر ایام  و رفع نیاز خود نیازمند یادگیری زبان روسی هستید.
 • b – کیفیت تحصیل به زبان روسی و نحوه تدریس اساتید به مراتب بهتر از تحصیل به زبان انگلیسی است.
 • c – دوره های کارورزی در رشته های پزشکی که از نیمه دوران تحصیل(از سال ۳ به بعد) شروع میشوند نیازمند توانایی برقراری ارتباط میان پزشک و بیمار است.حال در صورتی که شما به زبان انگلیسی تحصیل میکنید دوره های کارورزی ئو بالینی خوبی نخواهید داشت
 • d – هزینه تحصیل به زبان روسی عموما ارزان تر از دوره های انگلیسی میباشد.

۳- آیا داشتن مدرک دیپلم تجربی با معدل بالای ۱۶ الزامی است؟

بله، افرادی که متقاضی ورود مستقیم به کورس اصلی پزشکی هستند باید دارای مدرک دیپلم تجربی با معدل کل بالاتر از ۱۶ باشند

تبصره: متقاضیان دارای دیپلم تجربی با معدل بین ۱۴ الی ۱۶  در صورت شرکت در دوره پادفک و همچنین موفقیت در مصاحبه میتوانند جهت ورود به کورس اصلی اقدام نمایند(سایر دیپلم ها مثل ریاضی و فنی و … قابل قبول نیستند در ضمن میانگین ۴ درس ذکر شده در قسمت شرایط را دوباره مطالعه کنید)

۴-ایا داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامی است؟

دانشگاه کارازین داشتن مدرک پیش دانشگاهی جهت صدور پذیرش را به عنوان مدرک اصلی اعلام نمینماید.

صرفا به دلیل درخواست سفارت جمهوری اسلامی ایران از افراد خواسته میشود که مدرک پیش دانشگاهی خود را نیز آماده کنند.

البته به هنگام برگشت به ایران بعد از اتمام تحصیل وزارت بهداشت جهت ارزشیابی مدرک تحصیلی دانش آموختگان، داشتن پیش دانشگاهی را الزامی اعلام میکند

۵- مشمولین نظام وضیفه در چه شرایطی امکان خروج خواهند داشت؟

جهت اخذ پذیرش اولیه از دانشگاه افراد حتما باید گذرنامه خود را دریافت کرده باشند.در صورتی که متقاضی فاقد گذرنامه بوده و مشمول خدمت سربازی میباشد (یا حتی در صورت داشتن معافیت تحصیلی)با سپردن وثیقه ۱۵ میلیون تومانی امکان دریافت گذر نامه را خواهد داشت

۶-محدودیت سنی اخذ پذیرش پزشکی دانشگاه کارازین خارکف اوکراین چند سال ست؟

داشتن حداکثر ۳۰ سال.یا اینکه بیش از ۱۰ سال از تاریخ آخرین مدرک تحصیلی فرد بیشتر نگذشته باشد.

۷-آیا دانشگاه پزشکی خارکف همان دانشگاه کارازین خارکف است؟

خیر، به دفعات  زیاد مشاهده کردیم که تعدادی افراد سود جو با اخذ پذیرش از دانشگاه پزشکی خارکف به جای دانشگاه کارازین اقدام به کلاه برداری های فراوان نموده و ضررهای مالی زیادی به متقاضیان وارد نموده اند.
تنها دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت در کشور اوکراین که رشته پزشکی را ارایه میدهد دانشگاه کارازین میباشد.
ادرس اینترنتی  و سایت دانشگاه کارزین خارکف اوکراین:   http://www.univer.kharkov.ua/en

۸ – آیا دانشکاه کارازین پادفک سایر دانشگاه ها و کالج ها را میپذیرد؟

خیر، هرچند امکان ورود مستقیم به کورس اصلی وجود دارد اما در صورت نیاز به ارایه مدرک پادفک، کارازین پادفک هیچ دانشگاه دیگری را نمیپذیرد

۹-آیا دانشگاه های اوکراین از تایید خارج خواهند شد؟

تا سال ۲۰۱۶ فرایند تایید و یا عدم تایید دانشگاه ها معیار مشخص و واضحی نداشت، اما در سال ۹۵ وزارت بهداشت با تغییر کلی لیست دانشگاه ها را فقط بر اساس رتبه بندی جهانی مورد بررسی و تایید قرار داده که حداکثر این رتبه در رده بندی QS عدد ۷۰۰ در نظر گرفته شده و رکینگ دانشگاه کارازین ۴۰۰ می باشد. در مرداد ماه سال جاری جلسه بازنگری برگزار و دانشگاه های اوکراین موجود در لیست کماکان مورد تایید باقی ماندند. جلسه آتی که امکان تغییر لیست در آن ممکن خواهد بود در اواخر آبان ماه برگزار می شود. نتیجه جلسه آتی غیر قابل پیش بینی و غیر قابل درصد بندی می باشد.

۱۰-آیا تحصیل در رشته پزشکی به زبان انگلیسی مورد تایید نمی باشد؟

 خیر، این موضوع خبری بود که جناب دکتر غلامی رایزن محترم علمی ایران در روسیه  طی چند سال اخیر و بر اساس دانش و تجربه کثیر خود بیان نمودند ولی تا کنون بصورت قانون رسمی اعلام نشده است.

۱۱-آیا تایید دانشگاه مشروط می باشد؟؟؟ برخی منابع اعلام کردن لیست جدید مشروط ندارد؟ آیا این مطلب صحیح است؟

متاسفانه برداشت های غلط از سوال و جواب توسط خیلی از دوستان و متاسفانه اخبار کذب و غیر قابل استناد در فضای مجازی این شایعه رو ایجاد کرده که در لیست جدید همه دانشگاه ها مورد تایید قطعی بوده و شرط معدل بی اثر است. اما در پی تماس های مکرر با وزارت خانه و مطرح کردن همین پرسش با معاونت ارزشیانی جواب قابل عرض به شرح روبرو می باشد: طبق آیین نامه مصوب ۸۸ عمل نمایید (پس دانشگاه های کشور اوکراین مورد تایید مشروط هستند)

۱۲-شرط معدل جهت ارزشیابی چگونه اعمال می شود؟؟

توصیه اکید داریم برای همه دوستان به مطالعه متن آیین نامه مصوب ۸۸ جهت استحضار همه جزییات تحصیل در خارج از کشور برای اگاهی بیشتر. بر اساس ماده ۳ بند ۸ دانشجویان کشور اوکراین باید مدرک کل دیپلم و پیش با معدل هر کدام مستقلا بالای ۱۴ و میانگین هر دو باهم بالای ۱۶ داشته باشند. و یا هر مدرک بالاتر در دانشگاه های کشور با معدل ۱۶ به بالا داشته باشند (در غیر این صورت باید موفق به اخذ مدرک پزشکی با معدل ۱۵ به بالا و تاکیدا و اخذ نمره ۶۶٫۶۶ درصد در آزمون ملی شوند)

۱۳-پروسه تایید مدرک در ایران به چه شکل می باشد؟

پروسه تایید مدرک در ایران پروسه طولانی بوده که توصیه میشود ماده چهار آیین نامه بدین منظور مطالعه شود. چون بحث کشور اوکراین به صورت خلاصه این فرایند شامل موارد ذیل می باشد:

تطبیق واحد های درسی و گذراندن واحد های ناقص در یکی از شعب پردیس بین الملی دانشگاه های داخل که این مورد حسب تعداد واحد دارای هزینه متفاوتی می باشد.

 • شرکت و قبولی در آزمون ملی
 • طی دوره کارورزی دانشجویانی که بعد از اتمام دوره ۶ ساله پزشکی در خارج از کشور دوره کارورزی نداشته اند ملزم به طی ۱۸ ماه دوره کاروزی در ایران می باشند. اگر دوره کارورزی طی شده و مورد تایید کمسیون قرار گرفته باشد داوطلب ملزم به طی کارورزی حداقل ۳ ماه در داخل کشور میباشد
 • ارایه پایان نامه در یکی از دانشگاه های داخل کشور : افرادی که دوره کاروزی دارن و پایان نامه قبلی مورد تایید دانشگاه قرار بگیره از این مورد معاف هستند. مقاله ISI هم به عنوان پایان نامه مطرح می باشد.
 • شرکت در آزمون ارزشیابی توانمندی OSCE

۱۴-آیا با ادامه تحصیل و دریافت تخصص از مراحل تایید پزشکی عمومی معاف خواهیم شد؟

آیین نامه در مورد افرادی که به صورت پیوسته تخصص دریافت کردن توضیحی ندارد . فقط دارندگان تخصص دارای مدارک مندرج در ماده ۴ بند ۳-۷ صفحه ۹ آیین نامه نیازی به تایید مدرک عمومی ندارند.

۱۵- از چه منبعی آیین نامه مصوب ۸۸ را دانلود کنیم؟؟

از طریق سایت وزارت بهداشت: اینجا کلیک کنید

۱۶-ایا مصوبه جدید نظام وظیفه مانع خروج مشمولین میشود؟

مصوبه جدید اصلاحیه ماده ۳۵ نظام وظیفه در مورد موضوع صدور معافیت تحصیلی بوده و هیچ ارتباطی با خروج تفریحی از کشور ندارد

۱۷-آیا مشمول غایب بعد از ۳ سال تحصیل می تواند به ایران مراجعه نماید؟

بخشنامه مراجعت مشمولین غایب مقیم خارج از کشور تا سال ۱۴۰۰ تمدید شده است.

تذکر شرط دریافت عنوان مشمول غایب مقیم خارج گذشتن ۳ سال از شروع غیبت می باشد نه از لحظه خروج از کشور

۱۸-وضعیت امنیتی خارکف به چه صورت است؟

اختلافات سیاسی داخل اوکراین در سال ۲۰۱۲ منجربه درگیری های پراکنده در دو استان همجاور خارکف گردید که تحرکات فوق الذکر ۳ سال قبل به پایان رسیده است. و شهر خارکف در قیومیت کشور اوکراین و تابع قوانین دارای امنیت کامل می باشد.

۱۹-هزینه های زندگی در اوکراین نسبت به ایران چه تفاوتی دارد؟

خوراک ارزان تر از ایران – پوشاک گرانتر – لوازم برقی گرانتر (البته بستکی شدید به مراکز خرید انتخابی دارد در هر شهری فروشگاه ارزان و گران وجود دارد) بطبع به مرور زمان و شناخت مناطق شهری مختلف قادر خواهید بود مایحتاج خود را به قیمت مناسب خریداری نمایید.

۲۰-آیا هوای شهر خارکف بسیار سرد است؟

شهر خارکف از نقطه نظر جغرافیای در کمر بند معتدل آب و هوایی کره زمین قرار دارد. و نسبت به شهر های جنوبی کشور بسیار سرد تر می باشد. هوای خارکف با شهر های مانند تبریز و اردبیل در ایران قابل مقایسه است. میانگین سرد ترین روز سال در خارکف منفی ۸ بود اما دما در برخی مواقع تا منفی ۲۰ درجه هم سرد میشود.

 

خوابگاه های دانشگاه کارازین خارکف اوکراین:

جزییات خوابگاه های در نظر گرفته شده (جدید)

خوابگاه در نظر گرفته شده برای متقاضیان خوابگاهی بازسازی شده بوده که شامل دو بلوک ۹ طبقه است.یک بلوک برای متقاضیان مرد و دیگری متقاضیان زن.
اتاق ها بصورت دو ، سه و چهار نفره هستند
هردو اتاق دارای یک سرویس بهداشتی

هر اتاق دارای یک تلویزیون و هر طبقه یک ماشین لباسشویی و اشپز خانه.

خوابگاه کارازین

———————–

 

خوابگاه کارازین

 

خوابگاه کارازین
مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اوکراین: (برخی جزییات تغییر کرده است)

۱- اصل دعوتنامه صادر شده از دانشگاه

۲-اصل و ترجمه دیپلم به انگلیسی-  با تاییدیه وزارت امور خارجه و با پلمپ دادگستری

۳-اصل و ترجمه ریزنمرات دیپلم به انگلیسی-  با تاییدیه وزارت امور خارجه و با پلمپ دادگستری

*توجه: پلمپ های اصل و ریز نمرات جدا از هم باشند

۴-فرم های تکمیل شده مربوط به سفارت اوکراین (این فرم ها توسط خود نماینده مستقر در ایران پر خواهد شد)

۵- گواهی سلامت:
با مراجعه به یک پزشک عمومی درخواست گواهی سلامت مینمایید.پزشک ازمایشی حاوی هپاتیت و ایدز برای شما خواهد نوشت.پس از انجام ازمایش و دریافت نتیجه آن با مراجعه مجدد به همان پزشک گواهی سلامتی از جانب وی صادر خواهد شد به گونه ای که سلامت شما در مورد دو بیماری ایدز و هپاتیت تایید شود.این گواهی مجددا باید توسط نظام پزشکی تایید شده و نهایتا مورد ترجمه رسمی  قرار گرفته و تاییدیه امور خارجه و دادگستری دریافت شود (جدید)

۶-بیانیه بانک 

با مراجعه به بانکی که در ان داری حساب  هستید پرینت خود را دریافت کنید.این پرینت حساب به زبان انگلیسی صادر شده و نیازی به ترجمه آن نیست.این حساب  باید به نام خود متقاضی  باشد.

موجودی این حساب در لحظه صدور باید ۲۰ الی ۳۰ میلیون تومان باشد.

۷-بیمه مسافرت

با مراجعه به بیمه سامان درخواست بیمه مسافرتی برای کشور اوکراین نمایید.این بیمه نامه تا سقف ۳۰ هزار یورو و بصورت Multiple یعنی با امکان چندین بار رفت و امد صادر خواهد شد (نیازی به ترجمه نیست). بیمه نامه  ۹۰ روزه اخذ شود . (این بیمه نامه حداقل ۳۰ هزاریورویی بوده و بسته به شرایط سنی و … میتواند بالاتر باشد)

۹-مبلغ ۶۵۰ دلار جهت  واریز به حساب سفارت اوکراین برای اخذ نوبت سفارت و بررسی مدارک که  بصورت نقد به نماینده مستقر پرداخت خواهد شد(جدید)

۱۰ -دو قطعه عکس ۳٫۵ در۴٫۵ و سه قطعه عکس ۳در ۴

۱۱-بلیط رزرو شده برای حداکثر ۲۵ روز بعد (جدید)

با مراجعه به دفاتر هواپیمایی درخواست رزرو بلیط برای کشور اوکراین و شهر کیف نمایید. دفاتر با امکان تاریخ رفت و برگشت اقدام به رزرو بلیط مینمایند

۱۲-شناسنامه به همراه ترجمه و تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

۱۳-پاسپورت
۱۴-یک کپی از تمام مدارک قید شده در بالا

نمونه دعوتنامه برای دوره های پادفک و کورس اصلی پزشکی:

مراحل پس از ورود به خاک اوکراین:

پرواز:
پس از دریافت ویزا و اخذ بلیط ، تاریخ پرواز  جهت هماهنگی و  استقبال در اختیار نمایندگان دانشگاه کارازین قرار خواهد گرفت.این استقبال در شهر کیف انجام خواهد شد و فرد به همراه لیدر پس از طی مسافتی ۵۰۰ کیلومتری وارد شهر خارکف  خواهند شد. لطفا بدون هماهنگی با دانشگاه نسبت به مراجعه مستقیم به کشور اوکراین خودداری فرمایید زیرا امکان دیپورت فرد بوجود خواهد آمد.

آزمون:

متقاضیان ورود مستقیم  به کورس ۱ پزشکی در ازمون ورودی در دو بخش زبان و زیست شرکت خواهند نمود و در صورت موفقیت و کسب نصف نمره در دوره پزشکی ثبت نام میشوند(بدلیل ظرفیت بالا فعلا آزمون رقابتی نیست )

 • ازمون  زبان در چهار بخش برگزار میشود :
  a – در ابتدا یک عنوان و موضوع به متقاضی داده خواهد شد که فرد باید بتواند حداقل ده خط درباره ان بنویسد.
  b-چهل سوال گرامر ساده در سطح دبیرستان
  c- یک متن به مدت ده دقیقه در اختیار فرد قرار میگیرد سپس متقاضی باید به ده سوال مربوط به متن پاسخ دهد
  d – مصاحبه شفاهی در رابطه با موضوعاتی عمومی شخصی و متناسب با رشته پزشکی
 • آزمون زیست:
  شامل ده سوال از موضوعات دبیرستان

 

قرارداد:

قرارداد اولیه سه جانبه میان دانشگاه ،متقاضی و لیدر منعقد شده و متقاضی هزینه های تعیین شده را پرداخت خواهد نمود. مکانی برای اسکان موقت در اختیار متقاضی قرار گرفته و روز بعد برای متقاضیان کورس اصلی ازمون و مصاحبه زبان برگزار میشود. در صورت قبولی در آزمون فرایند ثبت نام در کورس اصلی و در صورت رد شدن ابتدا مابه التفاوت شهریه کورس اصلی و پادفک به متقاضی برگردانده  شده و سپس فرد در دوره پادفک ثبت نام میشود. سپس فرایند های اداری و ازمایش های سلامت  و انتخاب خوابگاه با همراهی لیدر صورت میگیرد.

 


موسسه گاما( دپارتمان روسی جنوب) به عنوان یک مجموعه آموزشی فرهنگی بدون دریافت هزینه اولیه اقدام به ارسال درخواست و اخذ پذیرش اولیه از دانشگاه کارازین مینماید. نگرانی بزرگ گاما دریافت و توزیع دقیقترین اطلاعات مورد نیاز متقاضیان تحصیل در اوکراین و روسیه خواهد بود.

 تحصیل دندانپزشکی در اوکراین دانشگاههای اوکراین مورد تایید وزارت علوم هزینه زندگی در اوکراین ۲۰۱۶ هزینه تحصیل در بلاروس ویزای تحصیلی اوکراین اقامت در اوکراین دانشگاه پزشکی بوگامولتس اوکراین دانشگاه پزشکی خارکف

 

تماس بگیرید:

شیراز

۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶
۰۹۱۷۸۸۸۵۰۸۰
۰۹۱۷۲۴۸۹۰۲۶
۰۹۱۷۲۴۸۹۰۲۵

 

Article source: http://www.gamafars.com/%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86/

نتایج جستجو ریاضی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان خرید آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java 8,800 تومان خرید آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته 8,800 تومان خرید آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله 10,000 تومان خرید آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان خرید ریاضی برای برنامه نویسان 10,000 تومان خرید اصول ریاضی برای همه 16,200 تومان خرید آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان خرید آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی تجربی-اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان خرید آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره 10,000 تومان خرید آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D 10,000 تومان خرید آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی 10,000 تومان خرید آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان خرید آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author 10,000 تومان خرید آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار 12,900 تومان خرید آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال 16,000 تومان خرید نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل 7,500 تومان خرید آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان خرید نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code