موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی …

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 12 فوریه 2018

دوره های KAC آموزشگاه زبان انگلیسی موسسه کیش ایر شامل 15 دوره از مبتدی با عالی می باشد که از جدیدترین و کاملترین سیستم آموزش زبان انگلیسی جهت دوره های مهارتی زبان بزرگسالان طراحی شده است. جامع ترین و مطرح ترین کتابهای سالهای 2008 و 2007 که در بسیاری از کالج ها و موسسات آموزشی اروپا و آمریکا تدریس می شود در دوره های KAC ارائه شده است. گنجاندن تمامی مهارتهای زبان انگلیسی Listening (American accent), Speaking, Reading, Writing با جدیدترین موضوعات، شخصیتها و به روزترین واژگان و ساختارها از جمله وجه تمایز این سیستم با دیگر سیستم های موجود در موسسات آموزشی ایران می باشد. در دوره های KAC زبان آموزان پس گذراندن KAC 7 قادر خواهند بود در موقعیتهای مختلف مانند مسافرت به راحتی به اهداف خود نائل شوند. پس از گذراندن KAC 13 مهارتهای زبان انگلیسی زبان آموزان به سطح پیشرفته می رسد. در این مقطع آنان می توانند روان و سلیس به زبان انگلیسی در محیطهای کاری، تجاری و تفریحی صحبت کنند. دوره های عالی زبان انگلیسی(HLK) شامل KAC 14,15 می باشد. پس از این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود از جملات وساختارهای گوناگونی برای نگارش، مکاتبات و e-mail استفاده نمایند. در واقع دوره KAC زمینه بسیار مناسبی برای کسب نمره عالی در امتحانات TOEFL, IELTS, FCE و مصاحبه سفارتها می باشد. در پایان 15 دوره KAC زبان آموزان می توانند در امتحان جامع موسسه فرهنگی آموزشی کیش ایر (KAC E) شرکت کنند و مدرک معتبر اخذ نمایند وجهت آزمون مهارتی مکالمه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی گردند. همچنین به کلیه کارکنان محترم دولت مدرک مورد تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی اعطا می گردد.
آموزشگاه زبان انگلیسی – موسسه زبان انگلیسی – کلاس زبان انگلیسی
دپارتمان زبان انگلیسی

دوره های عمومی زبان انگلیسی

در دپارتمان آموزش زبان انگلیسی , موسسه زبان انگلیسی کیش ایرو آموزشگاه زبان انگلیسی، متد آموزشی نوین بر مبنای کتاب های انحصاری KAC می باشد. ساختار این کتاب ها و کلاس های آموزشی زبان انگلیسی بر اساس روش تدریس و اصول یادگیری کاربردی و سریع می باشد که تاکنون مورد توجه و استقبال بسیاری از زبان-آموزان قرار گرفته است. از بهترین اهداف تعیین شده در این سیستم بهبود مهارت Speaking می باشد که پس از گذراندن دوره های KAC زبان آموز توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های اجتماعی مختلف از قبیل محیط های علمی و آموزشی مانند ادامه تحصیل در دانشگاه ها، مصاحبه کاری و علمی و غیره را خواهد داشت. از جمله مزیت های سیستم KAC نسبت به دیگر سیستم های موجود می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1- فراوانی تمرین های گوناگون که به صورت فردی یا گروهی انجام می شود و مهارت های Speaking و Listening دانشجویان را بسیار تقویت می کند.(آموزشگاه زبان انگلیسی کیش ایر )
2- فراوانی موضوعات بحث و گفتگو در زمینه تجربیات شخصی و زندگی زبان آموزان (موسسه زبان انگلیسی کیش ایر )
3- استفاده از مباحث روز و کاربردی(آموزشگاه زبان انگلیسی )
4- استفاده از واژگان به روز و قابل استفاده در محیط کاری و محیط های آموزشی (کلاس زبان انگلیسی )
5- آماده سازی زبان آموزان جهت گذراندن آزمونهای بین المللی (آموزشگاه زبان انگلیسی )
6- بهبود مهارت های نوشتاری در زمینه های کاربردی، نامه-نگاری (اداری و غیر اداری)، داستان نویسی و مقاله نویسی (موسسه زبان انگلیسی )

کلاس زبان انگلیسی

در کلاس زبان انگلیسی ,آموزشگاه زبان انگلیسی کیش ایر یادگیری و آموزش زبان انگلیسی می تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد. اما دوره آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است. همه ما یادگیری بهتر از یک معلم خوب در دوران کودکی را به یاد داریم. موسسه زبان انگلیسی کیش ایر (تحت متد دانشگاه آکسفورد) بهترین های اساتید زبان انگلیسی را به کار می گیرد تا دیگر ” محدودیت های زبانی شما ، دنیای شما را محدود نکند.”

آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان کیش ایر از هر نظر یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان شماست. در آموزشگاه زبان انگلیسی کیش ایر  یادگیری و آموزش زبان انگلیسی توسط بهترین روش آموزش زبان انگلیسی و با تجربه ترین اساتید زبان انجام می شود. موسسه زبان انگلیسی کیش ایر و سایت آموزشی آموزشگاه زبان کیش ایر با آموزش های مستقیمی که از دانشگاه آکسفورد انگلیس دریافت می کنند از هر نظر شما را برای اهدافتان آماده می کنند. ذکر برخی از این نکات به اختصار قسمت کمی از افتخارات بی نظیر موسسه زبان کیش ایر را بیان می نمایند:

کلاس فشرده زبان انگلیسی

    موسسه زبان انگلیسی کیش ایر عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است.
    موسسه زبان کیش ایر Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.
    موسسه زبان کیش ایر عضو کانون دبیران بریتیش کانسیل می باشد.
    موسسه زبان کیش ایربا جدید ترین متد های دانشگاه آکسفورد دوره های زبان انگلیسی را انجام می دهد.
    جدیدترین روش های آموزشی هر ماه به موسسه زبان انگلیسی کیش ایر از سوی دانشگاه آکسفورد فرستاده می شوند تا دانشجویان زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی را با بهترین روش های روز دنیا تجربه کنند.
    منابع آموزش زبان انگلیسی آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا با دانلود بهترین روش ها و کتاب های آموزش زبان انگلیسی در سایت آموزش زبان انگلیسی  بتوانند از امکانات موسسه زبان انگلیسی کیش ایر نهایت استفاده را ببرند.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

دوره های زبان تخصصی مکالمه انگلیسی را برای هر هدفی بخوانید ما دوره ی ویژه آن را در موسسه زبان انگلیسی کیش ایر داریم.
دوره آمادگی آزمون IELTS

International English Language Testing System
این آزمون از پرطرفدارترین آزمون ها جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارت¬های تخصصی و علی-الخصوص کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. در این آزمون کلیه¬ی مهارت¬های اصلی یعنی شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن مورد ارزیابی قرار می¬گیرد. این آزمون در دو نوع مختلف آکادمیک و عمومی برگزار می¬شود. به طور کلی نه نمره در نظر گرفته شده که در آن نه نمره عالی، هفت نمره خوب، پنج نمره متوسط و کمتر از نمره سه نمره¬ی ضعیف است.

دوره آمادگی آزمون TOEFL

Test Of English as a Foreign Language
این آزمون توسط سایت رسمی ETS برگزار شده و در بیش از شش هزار موسسه در بیش از یکصد و سی کشور جهان پذیرفته می¬شود. امروزه تافل به عنوان یک آزمون جامع برای افراد غیر انگلیسی زبان مدرک ارزیابی برای ورود به دانشگاه¬ها¬ی سراسر دنیا و همچنین برای کاریابی محسوب می¬شود. این آزمون در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می¬گردد. اولین بار در سال 1964 برگزار شد و اعتبار آن دو سال می باشد.

دوره آمادگی آزمون GMAT

(Graduate Management Admission Test)
امروزه به یکی از مهم ترین ابزارهای سنجش بخشی از توانایی-های متقاضیان شرکت در دوره¬های MBA (Master of Business Administration) و دوره¬های نزدیک و مشابه آن نظیر MPA (Master of Public Administration) شناخته شده است و تقریبا هیچ مدرسه، کالج یا دانشگاه معتبر برگزارکننده این دوره¬ها نیست که ارائه نمره GMAT را به عنوان یکی از شروط بررسی پرونده متقاضی اعلام نکند. همچنین تعداد زیادی از دانشگاه هایی که دروس Business در دوره دکترا (Phd) آن¬ها نظیر امور مالی، حسابداری و اقتصاد حوزه اصلی محسوب می¬شود نمره این آزمون را شرط پذیرش این فرد می¬دانند.

دوره آمادگی آزمون GRE

Graduate Records Examination
دانشجویانی که تمایل ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از سطح کارشناسی را دارند می¬توانند برای سنجش توانایی¬ها و معلومات خود در این آزمون شرکت نمایند. دانشگاه¬های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می¬دهند. این آزمون در دو سطح General (عمومی) و Subject (تخصصی) برگزار می¬شود و دارای سه بخش درک زبانی (Verbal)، کمی (Quantative) و تحلیلی (Analytic) است. در حال حاضر این ازمون در سه مرکز سازمان سنجش، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه ارومیه برگزار می¬گردد. این آزمون به دو صورت کاغذی و اینترنتی برگزار می¬گردد که در ایران فقط به صورت کاغذی برگزار می¬شود. اغلب دانشگاه¬ها در آمریکا و کانادا فقط نمره¬ی General را از متقاضیان برای ادامه تحصیل درخواست می¬کنند.

دوره آمادگی آزمون FCE

آزمون FCE آزمونی است که دانش زبانی، غیر انگلیسی زبانان را در سطح متوسط ارزیابی می کند. آزمون FCE توانایی زبانی داوطلبان را که مایلند انگلیسی را در موقعیت های کاری روزمره به کار برند اندازه گیری می کند. آزمون FCE همچنین یک دوره آمادگی بسیار سودمند برای زبان آموزانی است که قصد دارند در امتحاناتی با سطوح بالاتر مانند CAE شرکت کنند. FCE برای دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان در سرتاسر جهان مدرک معتبری است. آزمون FCE بر اساس A-E نمره گزاری شده است که A بالاترین نمره و E پایین ترین نمره است. برای قبولی در این آزمون FCE نمره C یا بالاتر لازم است. دوره های آمادگی آزمون FCE از قابلیت آموزش بالایی برخوردار است. در موسسه کیش ایر دوره های آزمون FCE با کتاب Ready for initial برگزار می گردد که کتاب Ready for initial دارای محتوای آموزشی غنی و مورد نیاز زبان آموزان است. علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون FCE و شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون FCE  با دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاه زبان انگلیسی کیش ایر تماس بگیرید .

دوره آمادگی آزمون CAE

آزمون CAE به منظور سنجش میزان توانایی زبان آموزان در سطح پیشرفته می باشد. نمره CAE شما نمایانگر توانایی شما در بکارگیری زبان برای برقراری ارتباط در محیط¬های اجتماعی، کاری و آکادمیک است. بسیاری از کالج ها، دانشگاه ها، صنایع و سازمان های دولتی در کشورهای انگلیسی زبان از نمره CAE برای ارزیابی شایستگی افراد برای پذیرش استفاده می کنند. آزمون CAE دارای پنج بخش گفت و شنود، درک مطلب، نگارش و کاربرد زبان است. سالانه بیش از 000,60 نفر در بیش از 000,60 کشور جهان در این آزمون که توسط CAMBRIDGE برگزار می شود شرکت می-کنند. علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون CAE  و شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون CAE  با دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاه زبان انگلیسی کیش ایر تماس بگیرید .

دوره آمادگی آزمون CPE

دوره CPE پیشرفته ترین و بالاترین سطح امتحانات بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج است که در سطح C2 آخرین سطح دشواری اروپا و همچنین سطح C3 پیشرفته ترین سطح مدارک بریتانیای کبیر می باشد.
دوره CPE برای کسانی است که مهارت های زبانی پیشرفته را فرا گرفته اند و قادرند در تمام موقعیت های زبان انگلیسی به خوبی ایفای نقش کنند و شامل پنج بخش خواندن، انشاء، کاربرد زبان، شنیداری و مصاحبه است.

مکالمه انگلیسی با کتاب های Oxford University Press فوق مبتدی تا پیشرفته
دوره های انگلیسی برای اهداف ویژه  – English For Specific Purposes – با کتاب های دانشگاه آکسفورد
دوره های ویژه آزمون های بین المللی آیلتس و تافل ( IELTS , TOEFL) با ضمانت نامه کتبی
دوره های(Free Discussion) فقط مکالمه
کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی انگلیسی (Communicative Learning )

آـموزش زبان انگلیسی | آموزشگاه زبان انگلیسی | موسسه زبان | موسسه زبان انگلیسی کیش ایر | دپارتمان زبان | آموزش عمومی زبان انگلیسی | آموزش تخصصی زبان انگلیسی

Article source: http://kacinstitute.ir/default.aspx

نتایج جستجو ریاضی
               
N1497900476 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1497809875 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1497802028 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1464299626 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 8,800 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 8,800 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1464298861 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1464229382 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1393768164 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1393767612 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 16,200 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 16,200 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1394539842 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1416898904 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1409145175 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1416055708 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 14,500 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 14,500 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 16,200 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1425981359 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1411799127 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1378618471 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1407736710 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1369294186 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1360741256 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1421338082 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1489588109 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 10,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 12,900 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 16,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1469456481 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1448890613 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1447330712 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1441170240 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 16,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 18,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 18,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1441093797 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1441093719 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1441093626 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1425136765 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 18,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 18,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1411178208 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1411176051 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1411175814 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1411175620 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1411174394 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1411153613 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1384141919 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1419855218 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 36,000 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 7,500 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     
               
N1419164478 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1419167687 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1421338363 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... N1421338347 موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 6,900 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 6,900 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ... 6,900 تومان buy موسسه زبان کیش ایر|آموزشگاه زبان و کلاس آموزش انگلیسی ...
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code