موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 08 ژانویه 2018

روش گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی

Apply for University
دریافت پذیرش از دانشگاه های خارجی یکی از خواسته های بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان در رشته های تحصیلی و در مقاطع مختلف است. بسیاری از دانشگاه های جهان به ویژه در مقاطع ارشد و دکترا، شرایط خوبی از لحاظ محتوای درسی و امکانات برای ادامه تحصیل ایجاد کرده اند و این اقدام آنها باعث شده که بسیاری از افراد دانشجو یا فارغ التحصیل به دنبال ادامه تحصیل در مقاطع بالاتری باشند.راهنمای زیر مسیر کلی جهت آشنایی با راه و روش اپلای کردن برای دانشگاه های خارجی را ترسیم میکند.
مدارک مورد نیاز برای اقدام به گرفتن پذیرش از دانشگاه (Statement of Purpose):
۱- مدرک بین المللی زبان انگلیسی : TOFEL یا IELTS
۲- آزمون GRE General : برای دانشگاه های امریکا و برخی از دانشگاه های کانادا و سایر کشورها
۳- آزمون GRE Subject : برای برخی رشته ها مثل فیزیک، زیست و…
۴- آزمون GMAT : برای رشته مدیریت
۵- مدارک تحصیلی (دانشنامه) : کارشناسی برای اپلای ارشد یا دکترای پیوسته و ارشد برای دکترا
۶- رزومه
۷- مقالات علمی و کتاب (برای داشتن امتیاز بیشتر)
۸- ریزنمرات تحصیلی (Official Tronscript) :اگر دانشجوی سال آخر باشد ریزنمرات رسمی تا آخرین نمره ترم جاری
۹- توصیه نامه اساتید (Letter of Recommendation)
۱۰- انگیزه نامه(Motivated)
زمان مناسب برای درخواست پذیرش:
معمولا دانشگاه ها در یکسال، دو نوبت پذیرش دارند؛

  • پاییز tumble
  • بهار spring

که بسته به کشور و دانشگاهdeadline های مختلفی دارند. تفاوت اصلی این دو در مقدار احتمال بیشتر دریافت کمک هزینه (TA/RA) است.

یک نکته مهم: اگر نیاز به ارائه آزمون GRE General باشد، از آنجایی که نتایج این آزمون بلافاصله پس از برگزاری اعلام نمی شوند و معمولا پس از چند هفته میتواند به دانشگاه مورد نظر ارسال شود، لذا توصیه می شود که پیش از آبان ماه سال جاری (میلادی) گذرانده شود. اگرچه Deadline های دانشگاه ها متفاوت هستند ولی اکثریت دانشگاه های کانادا و امریکا، ۶-۹ ماه قبل از شروع ترم، مدارک مورد نظر را درخواست میکنند. به عنوان مثال ، دانشگاه های امریکا برای شروع تحصیل در پاییز سال آینده میلادی، مدارک را در دسامبر سال جاری یا ژانویه سال آینده درخواست می کنند.
توجه : اگر در زمان ارسال مدارک دانشجو هستید دانشگاه این امکان را می دهد که در زمان شروع تحصیل یا پس از شروع، مدرک گواهی پایان دوره تحصیلی از مقطع قبلی را به واحد ثبت نام دانشگاه ارائه دهید و در نتیجه در زمان ارسال مدارک نیاز به فارغ التحصیلی نیست.
مراحل گرفتن پذیرش
۱- انتخاب کشور، شهر و دانشگاه
۲- تماس با اساتید
۳- ترجمه مدارک تحصیلی و سایر مدارک
۴- پرکردن تقاضانامه دانشگاه (Application form)
۵- پرداخت هزینه دانشگاه (Application fee)
۶- ارسال مدارک به دانشگاه
انتخاب کشور، شهر و دانشگاه
در انتخاب دانشگاه باید به نکات زیر دقت لازم مبذول داشت:
۱- اعتبار دانشگاه
۲- هزینه دانشگاه
۳- امکان گرفتن کمک مالی
۴- کشور تحصیل
۵- شهر تحصیل
۶- هزینه تحصیل
۷- فضای اجتماعی
۸- آینده کاری
۹- امکان اقامت
بعضی سایت های اطلاع رسانی مانند www.topuniversity.com اعتبار و رتبه دانشگاههای مختلف را اعلام می کنند. باید دقت کرد که رتبه علمی جهانی دانشگاه در مقایسه با شهر محل تحصیل از اهمیت کمتری برخوردار است و مثلا کشور فنلاند در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیلات رایگان دارد که می تواند مطلوب باشد.
گرفتن کمک مالی از دانشگاه به شکل بورس یا انجام کار (آموزش یا پژوهش) موجب خنثی شدن هزینه دانشگاه می شود که البته این امکان در همه دانشگاه ها وجود ندارد. مثلا در کشور سوئد، تحصیل در مقطع دکتری شغل محسوب شده و حقوق خوبی دارد و نیز در امریکا امکان دریافت کمک مالی بالاست اگر چه مبلغ زیادی نیست.
نکته قابل توجه در بخش تماس با اساتید آن است که پذیرش از دانشگاه های با فاند(بورس وکمک)، اکثرا از طریق اساتید دانشگاهی ایران که با اساتید خارج در ارتباط هستند، حاصل شده و احتمال گرفتن فاند از طریق ایمیل نگاری صرف، کمتر است.
دریافت مدرک تحصیلی از دانشگاه :
برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری نیاز به ارائه دانشنامه رسمی فارغ التحصیلی بوده که با توجه به شرایط دانشگاهی، زمان دریافت آن پس از فارغ التحصیلی متفاوت است. اگر در زمان اپلای هنوز دانشجو هستید می توان با ریزنمرات تحصیلی رسمی که قابل ترجمه می باشد، اقدام به اپلای کرد و هنگام ثبت نام مدرک دانشنامه ارائه داد.برای آقایانی که گواهی اشتغال به تحصیلی که در آن شماره نامه معافیت ذکر شده باشد را داشته باشند می توانند دانشنامه و ریزنمرات رسمی را تحویل بگیرند. مراحل دریافت ریزنمرات و دانشنامه متناسب با نوع دانشگاه و مدرک متفاوت است.
دانشنامه
در زمان فارغ التحصیلی به طور کلی دو نوع مدرک ارائه می شود:

۱) گواهی موقت

۲) دانشنامه اصلی
شرایط دریافت دانشنامه :
۱- گذراندن همه دروس مربوط به سیلابس ارائه شده در رشته مورد نظر
۲- مشخص بودن نظام وظیفه (آقایان)
۳- انجام تعهد خدمت در ازای آموزش رایگان :

  • الف) کارکردن در ارگان های مختلف به اندازه تعهد زمانی که متناسب با منطقه آموزشی دوران دبیرستان ، مقدار آن متفاوت است (برای منطقه یک برابر سنوات تحصیلی و برای منطقه دو و سه دو برابر سنوات)
  • ب) پرداخت هزینه تحصیل رایگان فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری

۴- تسویه حساب وام ها و بدهی ها
ریزنمرات دانشگاهی
مراحل دریافت ریزنمرات در دانشگاه های مختلف، متفاوت است. مثلا دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر و … ریزنمرات ترجمه شده را در پاکت ممهور و پلمپ به دانشگاه مربوطه فرستاده و یا به خود متقاضی تحویل می دهند ولی بعضی از دانشگاه ها تا قبل از تسویه حساب مالی این کار را نمی کنند.
در مورد دانشگاه آزاد، تسویه حساب مالی نیاز نیست ولی ریزنمرات باید به تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برسد. (پیوست بخشنامه وزارت علوم)
نکته مهم : ریزنمرات دانشجویانی که به تازگی فارغ التحصیل شده باشند توسط دادگستری و وزارت امور خارجه تایید نمی شود مگر اینکه دانشنامه خود را دریافت کرده باشند. در نظر داشته باشید که حداقل سه ماه برای آماده شدن دانشنامه زمان لازم است که در این سه ماه نمیتوان ریزنمرات را برای درخواست پذیرش ارسال کرد. اما در صورتی که هنوز دانشجو هستید، می توانید ریزنمرات خود را از دانشگاه تحویل بگیرید. در نتیجه اگر احتمال دارد که زمان درخواست پذیرش در بازه زمانی همین سه ماه باشد، توصیه می شود که درخواست فارغ التحصیلی ندهید.
تعهد آموزش رایگان و آزادسازی مدرک:
دانشجویانی که از آموزش رایگان استفاده کرده اند بنا بر تعهدی که در روز ثبت نام به دانشگاه داده اند، باید به میزان متناسب با زمان آموزش در کشور کار کنند. برای دانشجویان منطقه یک، شش ماه کار به ازای هر ترم و برای دانشجویان منطقه دو ، یک سال به ازای هر ترم که بدون انجام آن آزادسازی مدرک امکان ندارد.
سه راه انجام تعهد:
۱- راه اصلی : انجام کار به میزان متناسب با زمان بهره مندی از آموزش رایگان
۲- خرید مدرک : پرداخت هزینه آموزش رایگان
۳- دادن درخواست کاریابی : در صورتی که پس از گذشت شش ماه از ارائه درخواست، کار پیدا نشود، تعهد لغو می شود.
شرایط انجام کار :
شرط تایید کار در ایران آن است که همزمان با دوره دانشجویی نباشد، به عبارتی اگر در دوره کارشناسی ارشد مشغول به کار باشید نمیتوان برای آزاد کردن مدرک کارشناسی از آن استفاده کرد.
لازم به ذکر است که دوره سربازی جزو سابقه کار به حساب می آید. نکته دیگر اینکه برای محاسبه سنوات نیازی به ارائه سابقه بیمه نبوده و سابقه کار می تواند در بخش دولتی یا خصوصی باشد. البته بعضی ازدانشگاه ها مدارک دیگری را هم درخواست میکنند.
پرداخت هزینه : بر اساس سال ورود و تعداد ترم ها، مبلغ مورد نظر را منطبق بر جداول زیر تعیین میکنند که باید پرداخت شود و پس از تحویل رسید پرداختی به دانشگاه، دانشنامه طی ۲۰-۳۰ روز آماده می شود. میزان سابقه کار قابل قبول با شرایطی که ذکر شد از میزان تعهد تحصیل می کاهد.
دانشجویان منطقه دو تنها مبلغ دوره کارشناسی خود را دو برابر پرداخت می کنند. هزینه هر ترم تحصیل بستگی به سال ورود به دانشگاه داشته و تا پایان تحصیل ثابت است (جدول)
درخواست کاریابی: دادن درخواست کاریابی باید در زمان مشخصی پس از فارغ التحصیلی باشد (یک سال پس از فارغ التحصیلی). برای این کار، باید به کاریابی مورد تایید وزارت کار مراجعه کرد و تقاضای کار کنید. بعد از شش ماه و عدم یافتن کار، نامه ای مبتنی بر عدم کاریابی در این مدت گرفته و به وزارت کار استان خود مراجعه نمایید. وزارت کار نیز نامه ای به دانشگاه محل تحصیل مبنی بر آزادکردن مدارک بدون دریافت هزینه تحصیل خواهد داد.
انواع بورس و کمک های مالی
انواع بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی به دو گروه اصلی تقسیم می‌شود:
۱- در ازای فعالیت دانشجو به عنوان کار تحقیقی یا تدریس پرداخت می‌شود
۲- بدون نیاز به فعالیت این چنینی تحت عنوان جایزه ( Awards ) و عموما به دانشجویان ممتاز پرداخت می‌شود
گروه سومی نیز وجود دارد که در شرایط خاصی ، موضوع خاصی به افراد خاصی اعطا می شوند. زمان و نحوه اعلام دریافت کمک مالی نیز اهمیت زیادی دارد. مثلا اگر پذیرش همراه کمک مالی باشد در نامه قبولی پذیرش نیز ذکر شود، دیگر نیازی به اعلام صورت وضعیت بانکی به سفارتخانه نباشد و یا میزان آن خیلی کم شود. میزان کمک مالی در کشورهای مختلف (با توجه به هزینه‌ها) و دانشگاه‌های مختلف، متفاوت است اما اکثرا برای زندگی دانشجویی کافی است. بسیاری از دانشگاه‌های آمریکا اجازه ارایه درخواست پذیرش مستقیم از کارشناسی برای دکترا را می دهند. در صورتی که دانشگاه این اجازه را می‌دهد هرگز برای کارشناسی‌ارشد اقدام نکنید.
احتمال گرفتن کمک هزینه برای مقطع کارشناسی ارشد کمتر است و حتی پذیرش در مقطع ارشد سخت تر است. بنابراین در صورت امکان حتما برای دکترا اقدام کنید. چنانچه بعد از شروع تحصیل‌ به این نتیجه رسیدید که علاقمند به ادامه‌ تحصیل برای دکترا نیستید، تقریبا در تمام دانشگاه‌ ها می‌توانید درخواست مدرک کارشناسی ارشد نمایید و فارغ ‌التحصیل شوید. حتی بسیاری از دانشگاه‌ها به شما اجازه می‌دهند که مدرک کارشناسی‌ ارشد را در حین دکترا دریافت کنید و هم‌چنان به تحصیل خود ادامه دهید.
آزمون های لازم برای گرفتن پذیرش
۱- آزمون های زبان انگلیسی ( English Language Tests ) :
آزمون جی آر ای عمومی ( GRE General )
آزمون جی آر ای موضوعی ( GRE Subject )
آزمون جی مت ( GMAT )
آزمون تافل ( TOEFL )
آزمون آیلتس ( IELTS )
آزمون تی اس ای ( TSE )
آزمون ام کَت ( MCAT )
آزمون اس ای تی ( SAT )
آزمون ام سی اچ ای ( MCHE-MSRT )
آزمون ال ست ( LSAT )
۲- آزمون های زبان فرانسه ( French Language Tests ) :
آزمون دلف ( DELF / DALF )
آزمون تی سی اف ( TCF / TCFQ )
آزمون تی ای اف ( TEF / TEFAQ )
آزمون تی اف آی ( TFI )
۳- آزمون های زبان آلمانی ( German Language Tests ) :
آزمون های سطح آ ( Level A )
آزمون های سطح بی ( Level B )
آزمون های سطح سی ( Level C )
۴- آزمون های زبان ترکی استانبولی ( Turkish Language Tests ) :
آزمون تومر ( TOMMER )
آزمون الس ( ALES )
۵- آزمون های علوم پزشکی ( Medical Science Tests ) :
آزمون یو اس ام ال ای ( USMLE )
آزمون ام سی سی ای ای ( MCCEE , MCCQE )
آزمون ام سی کیو ( MCQ )
آزمون پی لب ( PLAB )

Article source: http://118daneshgah.com/

نتایج جستجو ریاضی
               
N1497900476 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1497809875 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1497802028 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1464299626 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 8,800 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 8,800 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1464298861 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1464229382 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1393768164 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1393767612 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 16,200 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 16,200 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1394539842 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1416898904 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1409145175 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1416055708 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 14,500 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 14,500 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 16,200 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1425981359 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1411799127 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1378618471 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1407736710 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1369294186 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1360741256 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1421338082 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1489588109 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 10,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 12,900 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 16,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1469456481 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1448890613 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1447330712 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1441170240 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 16,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 18,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 18,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1441093797 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1441093719 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1441093626 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1425136765 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 18,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 18,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1411178208 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1411176051 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1411175814 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1411175620 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1411174394 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1411153613 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1384141919 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1419855218 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 36,000 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 7,500 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     
               
N1419164478 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1419167687 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1421338363 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان N1421338347 موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 6,900 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 6,900 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان 6,900 تومان buy موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code