پذیرش تحصیلی در رشته پرستاری از هندوستان | Iran2India

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 01 دسامبر 2017

پرستاری

پرستاری حرفه ای است که در جهت حفظ و پیشبرد حیات، پیشگیری از بروز بیماریها، تسکین دردها و بازگردانیدن سلامتی به بشریت گام بر می دارد. واژه پرستار به معنای پرستنده؛ غمخوار و حافظ می‌باشد. و در فرهنگ لاتین پرستار از لغت Nutricious گرفته شده است كه به معنای پروردن؛ تغذیه كردن و پرورش دادن است. با توجه به این معنا هرگونه مراقبت و مواظبتی كه فرد از فرد دیگری اعم از بیمار یا سالم به عمل آورد پرستاری نامیده می‌شود. پرستار یکی از اعضاء کلیدی در گروه مراقبت های بهداشتی ودرمانی  است و نقش ارزنده او در پذیرش، آماده سازی، مراقبتها و حمایت های جسمی و اجتماعی مورد قبول همه و بر هیچ کس پوشیده نیست. در تقسیم بندیهای آکادمیک، امروز ارزش پرستار خوب همطراز یک پزشک خوب قرار می گیرد. کار یک پزشک خوب موقعی بحد مطلوب می رسد که یک پرستار خوب و ورزیده مسئولیت بیمار او را بر عهده داشته باشد. پرستاران، خادمان بی‌منت و فرشتگان سپیدپوش جامعه هستند كه لباس خدایی بر تن دارند، آنان حمایت و پشتیبانی جامعه را می‌جویند و خواهان ارج نهادن جامعه به جایگاه واقعی خویشند آنگاه كه رنج و درد بر كالبد انسان حمله‌ور گشت و سلامت وی را پایان داد، پرستاری به وجود آمد؛‌ یعنی از زمان پیدایش بشر،‌ این حرفه مقدس بر عرصه گیتی نمایان شده است. در مسیر تاریخ، پرستاری همپای پزشكی در خدمت انسان‌ها بوده است و به تدریج، این دو در قالب علم پیشرفت نموده‌اند و در زمان‌های بحرانی، مانند حوادث طبیعی و جنگ‌ها، خدمات شایان توجهی انجام داده‌اند. پرستاری دربرگیرنده مراقبت مستقل و مشترک افراد از همه سنین ، خانواده ها ، گروه ها و جوامع ، بیمار و یا به خوبی و در تمام تنظیمات است. پرستاری شامل ارتقای سلامت ، پیشگیری از بیماری ، و مراقبت از افراد بیمار و معلول و در حال مرگ است. حمایت ، ترویج یک محیط امن ، پژوهش ، مشارکت در شکل دادن به سیاست های بهداشتی و در سلامت بیمار و سیستم های مدیریت ، و آموزش و پرورش نیز نقش پرستاری کلیدی است.

پرستاری علم است چون نیازمند فراگیری علوم مرتبط با این رشته است و هنر است چون توانایی ارتباط خوب و سنجیده با بیمار و اطرافیانش را می‌طلبد.

تلاش مستمر در پژوهش و آشنائی با مهارتهای جدید و تلاش و کوشش در کسب دانش و مهارتهای پرستاری ،دقت و احساس مسئولیت، توجه به عواطف و احساسات بیمار،حفظ اسرار بیمار، تبعیت از قوانین و مقررات مربوط به حرفه پرستاری، امانت و درستکاری ،خوش زبانی و خوشروئی و خوش خلقی، گذشت، حلم، بردباری از جمله اخلاقی است که یک پرستار باید داشته باشد.یک بیمار به همان میزان که به دارو نیازمند است به محبت و عطوفت و خوشروئی برای بهبود خویش نیازمند است.

تاریخچه

در اواسط قرن نوزدهم (۱۸۵۸ میلادی) پرستاری به نام “فلورانس نایتینگل” در دنیای پرستاری قد علم كرد و شیوه پرستاری نوین را ابداء و پایه گذاری كرد. و انقلابی عظیم در تربیت و آموزش پرستاران ایجاد كرد. او هدف از انجام خدمات پرستار را قرار دادن بیمار در بهترین شرایط ممكن به نحوی كه طبیعت بتواند اثرات خود را اعمال نماید تعریف نمود. وی در سال ۱۸۶۰ اولین مدرسه پرستار نایتینگل را در بیمارستان سنت توماس تاسیس نمود.

رهبران پرستاری این حرفه را به عنوان یك علم و هنر تلقی كردند. با این وجود؛ تعریف حرفه پرستاری به مرور زمان تغییر كرده است.

پرستاری در ایران

پرستاری رشته‌ای است که در کشور ما ناشناخته مانده است و بیشتر افراد با شنیدن نام پرستار تنها تزریقات و کمک‌های اولیه در ذهنشان نقش می‌بندد. برخلاف این تصور ناقص، پرستار یک عضو مهم در تیم مراقبت بهداشتی است و نقش ارزنده ای در پذیرش، آماده سازی، مراقبت و حمایت‌های روحی، جسمی و اجتماعی بیمار دارد.

در سال ۱۲۹۴ شمسی نخستین آموزشگاه پرستاری در ایران گشایش یافت كه دوره آموزشی سه ساله جهت علاقه‌مندان این رشته برگزار می‌كرد. در سال ۱۳۱۴ در شهرهای تبریز؛ مشهد و شیراز آموزشگاه‌های پرستاری تاسیس شد. در سال ۱۳۲۰ آموزشگاه پرستاری دانشگاه تهران افتتاح شد. و در سال ۱۳۳۵ وزارت بهداری برای تدوین برنامه‌های آموزشی پرستاری از كارشناسان بین‌المللی پرستاری استفاده نمود و اولین كنفرانس بزرگ پرستاری را در تهران برگزار كرد.

از آنجایی كه نیروی انسانی تعلیم یافته پرستاری جوابگوی نیاز جامعه نبود در سال ۱۳۳۸ به منظور جبران این كمبود اولین آموزشگاه بهیاری تاسیس شد.

لازم به ذكر است هم اكنون تعلیم پرستاران با مهارت‌های روز پرستاری جهان تا مقطع دكترای پرستار در ایران انجام می‌گیرد. و همه ساله خیل مشتاقان به این سفید جامگان می‌پیوندند.

خصوصیات جسمی و توانایی های لازم برای احراز شغل:

پرستار باید از سلامت کامل جسمی و ذهنی و روحی برخوردار باشد و فردی دقیق، علاقه مند و صبور باشد و کنترل کافی روی احساسات شخصی خود داشته باشد.

شرایط محیط کار، محل استخدام:

در سراسر جهان ، پرستاران به طور سنتی زنان بوده اند. با وجود پرستاری قانون فرصت برابر ادامه داده است به حرفه زن تحت سلطه است. به عنوان مثال ، در کانادا و آمریکا نسبت مرد به زن از پرستاران حدود ۱:۱۹ است. استثناهایی در آفریقای فرانسوی که ، شامل کشورهای بنین ، بورکینافاسو ، کامرون ، چاد ، کنگو ، عاج ساحلی ، جمهوری دمکراتیک کنگو ، گینه ، گابن ، مالی ، موریتانیا ، نیجر ، رواندا ، سنگال و توگو که پرستاران همه مرد می باشند. در اروپا ، در کشورهایی مانند اسپانیا ، پرتغال ، چکوسلواکی ، و ایتالیا ، بیش از ۲۰ ٪ از پرستاران مرد هستند.

عمل پرستاران دارای طیف گسترده ای است از بیمارستان تا دیدار مردم در خانه های خود و مراقبت از آنها ،در مدارس به پژوهش در شرکت های داروسازی، کلینیک آزاد و دفاتر پزشک ، پرستار رهبری درمانگاه ، مراقبت دراز مدت ودر اردوگاه ها ،در کشتی کروز و در خدمت نظام کار می کنند. پرستاران به عنوان مشاوران به مراقبت های بهداشتی و صنایع بیمه عمل می کنند. پرستاران بسیاری نیز در حمایت و زمینه های حمایت از بیمار در شرکت های مانند بهداشت ، کمک در انواع مسائل بالینی و اداری کار می کنند. پرستاران می توانند به طور موقت ، که شامل شیفت کار بدون قرارداد در انواع قرارداد ها ، گاهی اوقات هر روز به عنوان پرستار آژانس و یا پرستار سفر شناخته شده کار کنند. پرستاران به عنوان محققان در آزمایشگاه ها ، دانشگاه ها ، و موسسات تحقیقاتی نیز کار می کنند. محل احتمالی استخدام می تواند بیمارستانها، کلینیکها و پاراکلینیک های دولتی و خصوصی، ادارات، سازمانها و به عنوان مربی در دانشکده ها و …. باشد. این رشته یا شغل در اکثر مراکز درمانی دولتی و خصوصی و غیره بصورت شیفت در گردش ( صبح ، عصر و شب ) یا شیفت ثابت می باشد . شرایط محیط کار آن بستگی به نوع مسئولیت و بخشهای بیمارستان و مراکز درمانی که پرستار در آن مشغول می باشد دارد. پرستار می تواند در بیمارستان براساس سطح تحصیلات ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد ) و سابقه کار در پستهای پرستار شیفت ، سر پرستار ، سوپروایزر بالینی ، سوپروایزر کنترل عفونت ، سوپروایزر آموزشی و ریاست پرستاری بیمارستان مشغول به کار شود که پرستاری که در بخش اورژانس و یا پایگاه اورژانس بیمارستان کار می کند یا پرستاری که در بخش اطفال بیمارستان یا بخش  داخلی و جراحی و یا ICU و CCU و یا اطاق عمل از نظر شرایط محیط کار با هم تفاوت دارند .
در سطح بین المللی ، یک کمبود جدی از پرستاران وجود دارد. یکی از دلایل برای این کمبود با توجه به محیط کار است. در بررسی های اخیر از عوامل انسانی و ادبیات ارگونومیک خاص به عملکرد پرستاری ، تعداد پرستاران به کار در شرایط زیست محیطی به طور کلی بسیار کم است.

حقوق و مزایا و شرایط ارتقاء شغل:

حقوق یک پرستار به محل استخدام، موقعیت جغرافیایی و ساعات کار بستگی دارد و اگر استخدام موسسات یا وزارتخانه ها باشد بر اساس قوانین اداره امور استخدامی کشور حقوق ماهانه و ترفیع دریافت می کند.
دستمزد سالانه پرستاران ثبت شده ۶۲،۴۵۰ دلار در ماه مه ۲۰۰۸ می باشد. ۵۰ درصد متوسط ​​بین ۵۱٫۶۴۰ دلار و ۷۶٫۵۷۰ دلار به دست آورده اند. کمترین میزان ۴۳٫۴۱۰ دلار به دست آورده و بالاترین بیشتر از ۹۲٫۲۴۰ دلارمی باشد. نمادها از دستمزد سالانه در صنایع بیشترین تعداد پرستار ثبت شده در ماه مه سال ۲۰۰۸ عبارت بودند از :
خدمات استخدامی $ ۶۸٫۱۶۰ ، پزشکی و جراحی عمومی بیمارستان دلار ۶۳٫۸۸۰ ؛ مطبهای پزشکان ۵۹،۲۱۰ دلار ؛ خدمات مراقبت های بهداشتی $ ۵۸٫۷۴۰ ، امکانات مراقبت های پرستاری ۵۷۰۶۰ دلار.
۱۰ بالاترین پرداخت تخصص پرستاری در سال ۲۰۰۸  :

۱)  خبره متخصص بیهوشی پرستار ثبت نام — ۱۳۵۰۰۰ دلار

۲)  پژوهشگر پرستار– ۹۵،۰۰۰ $

۳)  پزشک پرستار روانپزشکی — ۹۵،۰۰۰ $

۴)  ماما پرستار خبره — ۸۴،۰۰۰ $

۵)  کودکان پرستار غدد — ۸۱،۰۰۰ $

۶)  پرستار ارتوپدی — ۸۱،۰۰۰ $

۷)  پرستار متخصص بالینی — ۷۸،۰۰۰ $

۸)  پرستار پزشک — ۷۶۰۰۰ $

۹)  پزشک پرستار Gerontological — 75000 $

۱۰)  نوزادان پرستار — ۷۴۰۰۰ دلار

آینده نگری درباره شغل با توجه به شرایط اجتماعی:

با مراقبت های بهداشتی دانش به طور پیوسته در حال رشد ، پرستاران می توانند جلوتر از منحنی از طریق آموزش مداوم پیش روند.با توجه به نیازهای جامعه به پرستار و دیدگاه مثبت در خصوص پرستار و موقعیت او در جامعه بخصوص در چند سال اخیر که تحول در این حرفه ایجاد شده است امید است بتوان در جهت بهبود و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی جامعه و مراقبت از بیماران در بیمارستانهای دولتی و خصوصی، مطبها، کلینیکها و پاراکلینیکها و درمانگاهها و سایر بخشهای ارائه کننده خدمات پرستاری تلاش نمود.

پرستاری در هند

دوره های ارایه شده در کشور هندوستان به شرح زیر می باشد

دیپلم پرستاری

قدیمی ترین روش آموزش پرستاری بیمارستان مبتنی بر دیپلم است، که حدود سه سال به طول می انجامد. دانش آموزان بین ۳۰ تا ۶۰ ساعت آموزش را در آناتومی ، فیزیولوژی ، میکروبیولوژی ، تغذیه ، شیمی ، و سایر مطالب در یک کالج یا دانشگاه گذرانده، و سپس به کلاس های پرستاری فشرده می روند. مجوز عملی پرستار : LPNs یا بهیار و کمک پرستار های حرفه ای (LVNs) ارائه دهنده مراقبت های اولیه ، گرفتن علائم حیاتی ، درجه حرارت ، فشار خون و نبض ، و کمک به بیماران ،حمام کردن ، کاتتر نظارت ، و استفاده از پانسمان می باشند. اکثر برنامه های LPN یا LVN حدود یک سال طول می کشد و در مدارس فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

فوق دیپلم پرستاری

اولین آموزش پرستاری و شایع ترین مدرک دیپلم دوره ای  دو تا سه ساله ارائه شده در کالج ها ، مقطع کاردانی است که پرستاران به ارائه مستقیم مراقبت از بیماران (کاردانی علوم کاربردی در پرستاری ، دانشیار علوم در پرستاری ، فوق دیپلم در پرستاری) با مدرک دانشگاهی دو ساله می پردازند. بعضی از کالج ها و دانشگاه ها دوره چهار ساله را نیز ارائه می دهند و برنامه های فوق دیپلم پرستاری را دارند .

کارشناسی علوم پرستاری

لیسانس علوم پرستاری (BSN) ، چهار ساله است که برای آماده کردن پرستاران برای آموزش های تحصیلی مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد. BSN یک رشته دانشگاهی است که براساس تحقیق و تئوری پرستاری می باشد. فارغ التحصیل دوره  BSN به عنوان یک پرستار حرفه ای نامیده می شود. با این حال ، برخی از کشورها نیاز به یک مقدار از تجربه پرستاری بالینی را برای استخدام دارند. مدارس پرستاری ممکن است جزو لیگ ملی کمیسیون پرستاری (NLNAC) و یا عضوکمیسیون آموزش پرستاری دانشگاهی (CCNE) باشند. فارغ التحصیلان BSN بزرگترین فرصت ، برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد را در زمینه های حرفه ای در مدیریت ، و یا در موقعیت های تخصصی تر پرستاری به عنوان پرستار متخصص بالینی ، پرستار پزشک ، پرستار آموزش ، و یا محقق پرستار دارا می باشند.

مدت دوره آموزش :

مدت تحصیل حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال ( در شرایط خاص و با موافقت آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی مثل : مرخصی تحصیلی و … ) می باشد.

تحصیلات تکمیلی فرصت های پرستاری

آموزش پیشرفته در پرستاری در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا انجام می شود. فارغ التحصیل تخصص به عنوان یک پرستار عمل و یا برای کارهای پیشرفته در رهبری ، مدیریت ، یا آموزش و پرورش آماده است. مناطق کاری یک پرستارمتخصص شامل یک پزشک پرستار (NP) ، گواهی پرستاری ماما (CNM) ، گواهی پزشک متخصص بیهوشی و بی حسی پرستار (CRNA) ، و یا پرستار متخصص بالینی (CNS) است. پرستار کار ارزیابی ، تشخیص و درمان بیماران در زمینه های متنوع به عنوان کمکیار خانواده ، مراقبت های بهداشتی زنان ، پرستاری اورژانس ، مراقبت حاد / بحرانی ، روانپزشکی ، طب سالمندان ، یا اطفال به منظور بهبود مراقبت از بیمار یا به انجام پژوهش ، و یا به

عنوان معلم از کارکنان را انجام می دهد. پرستار متخصص بالینی (CNL) عمومی ،بر بهبود پیامد کیفیت و ایمنی برای بیماران یا جمعیت های بیمارخدمت می کنند. برنامه های دکترا در پرستاری ،آماده کردن دانش آموز برای کار در آموزش پرستاری ، دولت مراقبت های بهداشتی ، تحقیقات بالینی ، عمل بالینی یا پیشرفته می باشد .به‌ طور کلی فارغ‌التحصیلان این رشته در مقطع کارشناسی به‌عنوان پرستار در کلیه بخشهای بیمارستانها و درمانگاهها به‌ طور مثال در بخش تنظیم خانواده و بهداشت مادر و کودک) و مربی دروس علمی پرستاران، مربی بهداشت مدارس و تدریس کودکیاری و زیست شناسی در مدارس انجام وظیفه می‌کنند. فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند به‌عنوان مدرس نظری در دانشکده‌ها و مربی آموزشی در بیمارستانها مشغول بکار شوند. لازم به ‌ذکر است در صورتی که فارغ‌التحصیلان گرایش‌های مختلف ،مایل به‌ کار دربخش آموزش نباشند، می‌توانند در بیمارستان، کاربالینی(کار با بیمار) را انجام دهند .

کارشناسی ارشد پرستاری

 پرستاران پس ازدوره کارشناسی ارشد آماده خدمت به عنوان پزشکان متخصص می باشند ، و به عنوان اعضای هیئت علمی ، متخصص در طب سالمندان ، بهداشت جامعه ، دولت ، مدیریت پرستاری ، و مناطق دیگر می باشند.

ضوابط ‌ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشجویان‌ رشته‌های‌ کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاههای ‌خارج‌ از کشور

معتبر بودن دانشگاه محل تحصیل دوره در خارج از کشور بر اساس ضوابط قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
طول دوره رشته تحصیلی و محتوای برنامه های آموزشی و عنوان یا سمت متقاضی در طی دوره

دکترا (دکترا ، DNS ، DNP)

در برنامه های دکترا پرستاری ،پرستار به عنوان رهبر در حرفه ، انجام تحقیقات ، که تحت تاثیر عمل پرستاری و مراقبتهای بهداشتی است، و به تدریس در دانشکده و دانشگاه می پردازد. پرستاران Doctorally به عنوان مدیران سیستم های بهداشتی ، رؤسای دانشکده پرستاری ، محققان ، و تحلیلگران ارشد خدمت می کنند.

در حال حاضر ، ۲۴ پژوهشکده در دانشگاه های سراسر کشورهند برنامه های دکترا در پرستاری را ارایه می دهند

دوره آموزشی ضروری برای احراز شغل:

افراد پس از اخذ دیپلم متوسطه در گروه علوم تجربی می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند و سپس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز ادامه تحصیل دهند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش در رشته پرستاری

۱)  کپی صفحه اول پاسپورت و صفحه اعتبار

۲)  ترجمه ریز نمرات دیپلم (تائید از وزارت امور خارجه، دادگستری)

۳)  ترجمه گواهی دیپلم (تائید از وزارت امور خارجه، دادگستری)

۴)  ترجمه ریز نمرات پیش دانشگاهی (تائید از وزارت امور خارجه، دادگستری، سفارت هندوستان)

۵)  ترجمه گواهی پیش دانشگاهی (تائید از وزارت امور خارجه، دادگستری، سفارت هندوستان)

۶)  یک قطعه عکس ۴*۳

نکته : برای اخذ پذیرش حداقل نمرات دیپلم – پیش دانشگاهی و پزشکی ۵۰% معادل ۱۰ از ۲۰ میباشد

واجد شرايط شدن : اخذ Eligibility Letter

توجه : ممکن است برخی افراد یا منابع به داوطلب اعلام نمایند که وجود تکماده درسی مانع از این می گردد که دانشجو بتواند در رشته مورد درخواست ادامه تحصیل دهد، این مطلب درست نبوده و در نظام آموزشی هند نیز مسئله تکماده وجود داشته و مانعی برای ادامه تحصیل داوطلب نمی گردد. فقط در خصوص داوطلبینی مانند داروسازی دندانپزشکی و پزشکی، معدل این گونه افراد باید در دروس تخصصی (فیزیک،شیمی،زیست شناسی) برای سال آخر یا پیش دانشگاهی نباید از ۵۰ درصد کمتر باشد. به عبارت دیگر چنانچه داوطلبی در یکی از درسها از تکماده استفاده کرده باشد ولی میانگین کل وی در درس مورد نظر به ۵۰ درصد ( ۱۰ از ۲۰ ) برسد، مشکلی برای ادامه تحصیل نخواهد داشت و قادر به ادامه تحصیل می باشد.

نکته : در صورت دارا بودن پیش دانشگاهی ریاضی شما قادر نخواهید بود در این رشته ها ادامه تحصیل دهید و دانشگاه راجیو گاندی شما را پذیرش نخواهد کرد .

نکته : افرادی که دیپلم ریاضی و یا … دارا می باشند(سال یازدهم) و در مقطع پیش دانشگاهی(سال دوازدهم) به علوم تجربی تغییر رشته داده باشند برای پذیرش در رشته های پزشکی عمومی و دندانپزشکی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد

گرایشهای مختلف در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

Article source: http://www.iran2india.com/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

نتایج جستجو ریاضی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان خرید آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java 8,800 تومان خرید آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته 8,800 تومان خرید آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله 10,000 تومان خرید آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان خرید ریاضی برای برنامه نویسان 10,000 تومان خرید اصول ریاضی برای همه 16,200 تومان خرید آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان خرید آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی تجربی-اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان خرید آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره 10,000 تومان خرید آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D 10,000 تومان خرید آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی 10,000 تومان خرید آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان خرید آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author 10,000 تومان خرید آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار 12,900 تومان خرید آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال 16,000 تومان خرید نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل 7,500 تومان خرید آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان خرید نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code