تدریس خصوصی ریاضی

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 17 نوامبر 2017

جهت مشاهده ی لیست مدرسین درس ریاضی به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

کلیاتی در مورد تدریس خصوصی ریاضی و دلایل نیاز به آن:

با توجه به اینکه درس ریاضی جزء دروس اصلی و کلیدی در تمام رشته ها می باشد لذا پیشرفت پایه ای در این درس بسیار مهم است. چرا که ریاضی بصورت مستقیم و غیر مستقیم با دروس دیگر مرتبط است.

تدریس خصوصی ریاضی در تمام سطوح نیازمند روشهای نوین و مدرسان با تجربه و بروز دارد که بتوانند ریاضی را بصورت عمیق و مفهومی به شاگردان آموزش دهند.

البته شرکت در کلاس تدریس خصوصی ریاضی مکمل تدریس ریاضی در مدرسه و دانشگاه است و حضور مستمر در کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه به شاگردان و دانشجویان عزیز توصیه می شود.

با توجه به اینکه بعضی از شاگردان در کلاس گروهی معمولا به سختی اشکالات و سوالات خود را مطرح می کنند لذا تدریس خصوصی ریاضی و یا سایر دروس یکی از روشهای مهم کمک به این گروه از دانش آموزان است تا بتوانند به راحتی سوالات خود را با استاد مطرح کنند.

در کلاس خصوصی حتی می توانید سوالات و اشکالات به ظاهر ساده مربوط به سالهای گذشته و پایه ای خود را نیز از استاد مربوطه بپرسید بدون اینکه نگران دست انداختن احتمالی توسط شاگردان دیگر یا مدرس مربوطه باشید.

در موسسه بهار اندیشه موسیقی نیز آموزش داده می شود جهت مشاهده ی صفحه ی آموزش موسیقی کلیک کنید.


۲۰ مورد از مزایای تدریس خصوصی ریاضی:

۱-تدریس خصوصی تمام دروس و مخصوصا تدریس خصوصی ریاضی باعث قوی تر شدن پایه های درسی شاگردان و دانشجویان و آموزش دقیقتر آنها میشود.

۲-تدریس خصوصی ریاضی موجب می شود که استرس و به نوعی ترس شاگرد از این درس از بین برود و شاگرد با روحیه بالاتری درکلاس های ریاضی شرکت کند.

۳-تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی باعث افزایش اعتماد به نفس شاگرد هنگام شرکت در کلاس های مدرسه می شود چرا که او توانسته به کمک تدریس خصوصی ریاضی خود را از قبل آماده کرده و به سوالات احتمالی استاد مربوطه پاسخهای دقیق و درستی بدهد.

۴-کسب نمرات و معدل عالی یکی دیگر از فواید کلاسهای تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی میباشد.

۵-با توجه به اینکه می توان از کلاس های تدریس خصوصی ریاضی برای تست زدن و آموزش دروس اصلی و پایه ای استفاده کرد لذا با کمک تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی سایر دروس تخصصی هر رشته میتوان قبولی در کنکور را تسهیل کرد.

۶-ممکن است شاگردان در طول ترم به دلیل بیماری، مسافرت و یا هر مسئله دیگری در کلاسهای مربوط به آن درس شرکت نکرده باشند در اینجا تدریس خصوصی ریاضی و استفاده از یک مدرس خوب میتواند کمک شایانی به جبران عقب ماندگی ها و پیشرفت دروس ویاد گیری مطالب بکند.

۷-ممکن است فرزند شما نسبت به دیگر شاگردان کلاس مستعد تر باشد و در کلاس های گروهی سوالاتی پرسیده شود که او پاسخ آنها را بداند و اصلا نیازی به شرکت در آن کلاس نداشته باشد در اینجا تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی میتواند کمک چشمگیری در حل مسائل سطح بالاتر از کتاب به شاگرد بکند.

۸-در جلسات تدریس خصوصی ریاضی معمولا تعداد شاگردان بسیار کمتر از یک کلاس گروهی است و جو راحت تر و صمیمی تری دارد که این مسئله کمک قابل توجهی به شاگرد در داشتن تمرکز و راحت پرسیدن سوالات احتمالی از استاد مربوطه می کند.

۹-جلسات و ساعات تدریس ریاضی را می توانید با مدرس خصوصی خود هماهنگ کنید.بدین ترتیب در زمانهایی که شاگرد به هر دلیل مانند بیماری، مسافرت و …نتواند در کلاس درس شرکت کند می تواند زمان کلاس تدریس خصوصی را با هماهنگی استاد مربوطه تعیین کند و حتی شبهای امتحان از کلاسهای رفع اشکال استفاده کند.

۱۰-با توجه به برگزاری کلاس تدریس خصوصی ریاضی در منزل شاگرد هزینه رفت و آمد و از مهم تر وقت شاگرد در ترافیک و ..تلف نمیشود و میتواند از زمان خود در کلاس خصوصی به بهترین نحو استفاده کند.

۱۱-کلاس تدریس خصوصی ریاضی اگر شاگرد به هر دلیل از استاد رضایت نداشته باشد و یا نتواند با استاد مربوطه ارتباط برقرار کند میتواند با درخواست از موسسه استاد مربوطه را تغییر دهد تا به حصول نتیجه بهتر کمک کند.

۱۲-در کلاس خصوصی ریاضی برنامه کلاس قابل تنظیم و هماهنگی با استاد مربوطه می باشد. مثلا اگر شاگرد مبحثی را مسلط است میتواند در آن جلسه فقط به حل تمرین بپردازد و وقت آن جلسه را برای یادگیری مطالب دیگر استفاده کند.

۱۳-در کلاس تدریس خصوصی ریاضی از تمام مطالب کتاب رفع اشکال و حل تمرین انجام می شود و میتوانید حل تمرین ریاضی را در سطح بالاتری نسبت به کتاب انجام دهید.

۱۴-طبق بررسی های کارشناسان، تدریس خصوصی به بهبود نمرات شاگرد و در نتیجه معدل او کمک کرده و در نهایت راه او را برای قبولی در کنکور و سایر آزمونها هموار می کند.

۱۵-تدریس خصوصی ریاضی همیشه بیشترین درخواست را دارد و این به این دلیل است که در مقاطع تحصیلی بالاتر مثل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانش آموز در هر رشته ای که تصمیم به  ادامه تحصیل داشته باشد کم و بیش به درس ریاضی نیازدارد.

۱۶-تدریس خصوصی ریاضی بهتر است که توسط دبیران مجرب و به روز انجام شود به این دلیل که در کتابهای درسی جدید تغییراتی اعمال شده که دبیران قدیمی تر شاید اشراف کمتری بر این تغییرات داشته باشند و در نتیجه تدریس خصوصی ریاضی توسط آنها منجر به ایجاد دوگانگی بین مطالب درسی و مطالب کلاس برای شاگرد بشود.

۱۷-با توجه اینکه ریاضی مادر تمام دروس است بنابراین باید به کمک تدریس خصوصی ریاضی سطح نمره و ضریب بالاتری در این درس کسب کرد تا بتوان در رشته و شهر مد نظر خود به راحتی قبولی کنکور را کسب کرد.

۱۸-مدرسان خصوصی نیز باید توجه داشته باشند که برخی موارد با شاگردانی مواجه میشوند که مشکل در تمرکز و یادگیری دارند.بنابراین باید در هنگام تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی برای این قبیل دانش آموزان صبر و حوصله بیشتری به خرج دهند.

۱۹-هنگام استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی این نکته را در نظر داشته باشید که صرفا شهرت یا هزینه دریافتی بالاتر نمیتواند فاکتور مناسبی برای انتخاب مدرس خوب ریاضی باشد بلکه دریک کلاس تدریس خصوصی هماهنگی و مچ شدن استاد و شاگرد و قابل فهم بودن زبان آن استاد برای شاگرد نیز مهم است، بنابراین والدین عزیز موظفند بعد از هر جلسه تدریس خصوصی و تدریس ریاضی از یادگیری شاگرد اطمینان حاصل نمایند.

۲۰-در صورتیکه از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنید سعی کنید برنامه ای منظم و مستمر را در پیش بگیرید.بهترین روش استفاده از کلاس تدریس خصوصی ریاضی همزمان کردن آن با کلاسهای مدرسه یا دانشگاه میباشد.یعنی فردای روزی که معلم در مدرسه مطالب را تدریس کرد معلم خصوصی جهت برطرف کردن اشکالات و حل تمرین بیشتر به منزل شما آمده و مطالب تدریس شده توسط دبیر را با شما مرور کند.این روش بازدهی بالایی دارد. 


 چگونه متوجه شویم فرزندمان نیاز به تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس دارد؟

در زیر به 10 روش ساده و در عین حال پر اهمیت در تشخیص نیاز به تدریس خصوصی ریاضی میپردازیم.

۱-توصیه معلمان و اساتید دلسوز مدرسه

۲-پایین آمدن سطح نمرات شاگرد در درس ریاضی

۳-مخالفت شاگرد برای رفتن به مدرسه و کلاس آن درس 

۴-غیبت در کلاس و به تبع آن یاد نگرفتن آن مبحث در ریاضی

۵-عدم علاقه، ترس و یا عدم تمایل شاگرد به شرکت در کلاس

۶-سطح پایین تدریس ریاضی توسط معلم مدرسه

۷-عدم تمرکز شاگرد در کلاس های گروهی

۸-غیبت احتمالی معلم مدرسه

۹-جدید بودن آن درس، مثلا شاگردانی که از مقطع راهنمایی به متوسطه می روند روش مطالعه برخی دروس مانند فیزیک،شیمی یا زیست را نمی دانند.

۱۰-خجالتی بودن شاگرد و یا اختلال در یادگیری ریاضی


بهترین زمان ثبت نام کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی:

۲ زمان برای ثبت نام مناسب است

اوقات فراغت تابستان: بهترین زمان برای استفاده از کلاس های تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در اوقات فراغت تابستان و زمان هایی است که شاگردان موقتا تعطیل هستند.

با توجه به اینکه ایام تعطیلات تابستانی نسبتا طولانی است شما میتوانید با ثبت نام در یک کلاس خصوصی و به تعداد جلسات دلخواه و مورد نیاز کلیه اشکالات خود را در دروس مختف همان مقطع برطرف کنید و حتی از کلاس تدریس خصوصی ریاضی جهت یادگیری مطالب مربوط به سالهای آینده استفاده کنید.در این صورت شما میتوانید در کلاسهای تدریس ریاضی در مدرسه یا دانشگاه عملکرد بهتری از خود ارایه دهید.

در این زمان ها تدریس خصوصی ریاضی میتواند به یادگیری ریاضی و سایر دروس کمک چشمگیری کند تا شاگردان مطالب مربوط به آن درس را قبل از تدریس استاد فرا بگیرند. البته شرکت درکلاس تدریس خصوصی ریاضی مانع از شرکت در کلاس ریاضی مدرسه یا دانشگاه نیست چرا که اساتید ریاضی و سایر دروس معمولا در کلاسها به نکاتی اشاره میکنند که میتواند برای شاگردان مفید واقع شود.

منظور نویسنده مقاله استفاده از تدریس خصوصی ریاضی به عنوان یک روش تکمیلی است نه روش جایگزین. چون در یک کلاس گروهی شاگردان تفکرات و راه حلهای مختلفی را برای حل مسائل ارائه می دهند که حضور دانش آموزان و دانشجویان در کلاس درس میتواند به شکوفایی ذهنی آنها کمک فراوانی بکند و از طرف دیگر موجب برطرف کردن اشکالات احتمالی آنها در آن درس میشود.

همزمان با کلاس های مدرسه : زمان مناسب دیگری  که برای استفاده از کلاس تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی به دانش آموزان و دانشجویان پیشنهاد میشود همزمان با کلاس های مدرسه و دانشگاه است.

طوری که شاگرد با توجه به روزهای کلاس و تدریس آن درس بتواند با استاد خصوصی مربوطه هماهنگ شود تا بصورت مستمر و هفته ای یکبار از شروع ترم با همراهی استاد خصوصی مطالب را مجددا مرور کرده و اشکالات خود را برطرف کند و یا حتی از تدریس خصوصی کامل آن مبحث استفاده کند.

این کار باعث جلوگیری از انباشته شدن مطالب در پایان ترم میشود و همچنین قدرت یادگیری مطالب را نیز بالا می برد.

چرا که دانش آموز یا دانشجو مجبور نمی شود در زمان اندک مانده به امتحان حجم بالایی از مطالب را فرا بگیرد که معمولا نیز این فراگیری به درستی امکان پذیر نیست.

با توجه به مطالب گفته شده بهترین زمان برای شروع کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس3 ماه قبل از شروع امتحانات پایان ترم است چرا که استاد میتواند با یک برنامه ریزی درست و بدون عجله دروس مختلف را تدریس کرده و به حل تمرین و رفع اشکال بپردازد.


نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی درمنزل به چه عواملی بستگی دارد؟

• توجه داشته باشید که نرخ کلاسهای تدریس خصوصی برای دروس مختلف متفاوت است. معمولا کلاسهای تدریس خصوصی دروس تخصصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست نسبت به کلاسهای عمومی مانند تدریس خصوصی عربی، زبان انگلیسی، ادبیات و غیره هزینه بالاتری دارد.

در تدریس دروس دانشگاهی نیز دروس فیزیک هالیدی و ریاضی عمومی 1 و ریاضی عمومی 2 و معادلات دیفرانسیل و .. هزینه ی بالاتری نسبت به دروس دبیرستان و پیش دانشگاهی دارند. و در کل رشته های فنی و مهندسی مانند عمران، مکانیک، برق، کامپیوتر،صنایع، حسابداری،اقتصاد و .. هزینه ی بیشتری دارد.ضمن اینکه هزینه تدریس دروس تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی نسبت به دروس پایه بشتر است.

• در صورتیکه بخواهید از مدرسین مشهور و سطح بالا برای تدریس خصوصی استفاده کنید باید رقم بالاتری را برای حق التدریس اساتید در نظر بگیرید. 

• ضمنا منطقه نیز عامل تعیین کننده ای جهت تعیین قیمت تدریس خصوصی در منزل میباشد.

• دبیرانی که به نوعی رسمی آموزش پرورش هستند و یا در مدارس و دانشگاهها تدریس میکنند برای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی دروس مختلف هزینه های بالاتری را نسبت به معلمان کم تجربه تر و دانشجویان دریافت میکنند.

در مورد تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه و تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه و تدریس خصوصی سایر دروس دانشگاهی نیز شرایط به همین منوال است.

• همچنین نرخ کلاس خصوصی ریاضی در شهرهای مختلف نیز متفاوت است. معمولا هزینه کلاس تدریس خصوصی ریاضی و کلا کلاسهای تدریس خصوصی در شهرهای بزرگ نسبت به شهرستانها و مناطق دیگر بالاتر است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای دروس:

برای کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی از قبیل ریاضی دانشگاه، ریاضی دبیرستان، فیزیک و غیره حداقل 10 تا15 جلسه کلاس هفته ای 2 جلسه در نظر گرفته میشود و در ایام امتحانات این جلسات با فاصله کمتر و تعداد بیشتری تشکیل می شود.در مورد تدریس خصوصی شیمی، زیست، عربی، زبان نیز شرایط به همین صورت است. 

ضمن اینکه بهتر است دانش آموزان و دانشجویان استفاده از جلسات تدریس خصوصی دروس را به روزهای آخر و نزدیک امتحان موکول نکنند چرا که آن زمان معمولا اساتید فرصت کمتری برای تشکیل کلاس دارند و ممکن است زمانهای مرده و آخر وقت را به شاگردان اختصاص دهند که باعث شود نتیجه مطلوبی نتوان از تدریس خصوصی ریاضی گرفت.ضمن اینکه از شما هزینه بیشتری نیز مطالبه میکنند.

Article source: http://bahareandishe.com/%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C

نتایج جستجو ریاضی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان خرید آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java 8,800 تومان خرید آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته 8,800 تومان خرید آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله 10,000 تومان خرید آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان خرید ریاضی برای برنامه نویسان 10,000 تومان خرید اصول ریاضی برای همه 16,200 تومان خرید آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان خرید آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی تجربی-اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان خرید آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره 10,000 تومان خرید آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D 10,000 تومان خرید آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی 10,000 تومان خرید آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان خرید آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author 10,000 تومان خرید آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار 12,900 تومان خرید آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال 16,000 تومان خرید نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل 7,500 تومان خرید آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان خرید نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code