معرفی اساتید و درسهای دوره :: :: دانشگاه صنعتی شریف …

نوشته شده در موضوع تدریس خصوصی در 16 مه 2016

 

اقتصاد برای مدیران- آقای دكتر حسن درگاهی

معرفی مدرس:

آقای دکتر حسن درگاهی دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی از دانشگاه صنعتی اصفهان، کارشناسی ارشد اقتصاد پولی از دانشگاه منچستر انگلستان و دکتری اقتصاد کلان از دانشگاه لیورپول انگلستان، با بیش از 18 سال سابقه تدریس در دروس مختلف رشته اقتصاد، چون اقتصاد کلان، اقتصاد صنعتی، اقتصاد بخش عمومی، اقتصاد پولی، اقتصاد ایران و اقتصاد دوره MBA است. تألیفات و زمینه‌های تحقیقاتی ایشان در موضوعات مختلف اقتصاد کلان‌، اقتصادسنجی کلان و توسعه صنعتی است. از سوابق دکتر درگاهی در زمینه برنامه ریزی اقتصادی کشور می توان به مشارکت فعال وی در تدوین برنامه های پنج ساله اول و سوم توسعه اشاره نمود. دکتر درگاهی در حال حاضر دانشیار گروه اقتصاد دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی، و همچنین استاد مدعو دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف است.

معرفی درس:

هدف این درس آشنایی با مبانی علم اقتصاد به روش تحلیلی است. علم اقتصاد با مطالعه رفتارها و تصمیمات اقتصادی جامعه، به سئوالات اساسی در مورد چگونگی تخصیص منابع پاسخ می دهد. حل چالش بین تقاضاهای نامحدود و کمیابی منابع، مهمترین مسئله اقتصادی جامعه است. اقتصاد توضیح می دهد که چگونه منابع کمیاب به کاربردهای مختلف و رقیب تخصیص می یابد. اقتصاد، رفتارهای عاملان اقتصادی را در مورد مصرف، تولید، مبادله و بکارگیری کالاها و خدمات بررسی می کند. این تعریف، علم اقتصاد را در حوزه علوم انسانی قرار می دهد.

علم اقتصاد به دو شاخه کلی اقتصاد خرد و اقتصاد کلان تقسیم می شود. اقتصاد خرد شامل مطالعه مبانی تصمیم و رفتار عاملان اقتصادی مانند خانوارها و بنگاه ها و تعامل تصمیمات آنها در بازارها است. در حالی که اقتصاد کلان شامل موضوعات و سیاست هایی است که کل اقتصاد را تحت تأثیر قرار می دهد. بیکاری، تورم و رشد اقتصادی کلیت های اقتصادی هستند که در اقتصاد کلان بررسی می شوند.

 

 اصول حسابداری و مدیریت مالی- آقای ایرج اكبریه

معرفی مدرس:

آقای ایرج اكبریه یكی از شناخته شده ترین اساتید در حوزه حسابداری و مدیریت مالی است. ایشان دارای سابقه طولانی تدریس در زمینه های مختلف حسابداری و مالی هستند و از ابتدای تاسیس دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف تاكنون، به عنوان عضو هئیت علمی همكار در دوره های مختلف در این دانشكده تدریس كرده اند. با توجه به سابقه طولانی فعالیت آقای اكبریه در صنعت به عنوان هئیت مدیره و مشاور در سازمان های بزرگ دولتی و گروه های صنعتی كشور، ایشان در ارائه مباحث تئوری و كاربردهای آن از تسلط و تجربه بالایی برخوردارند.

معرفی درس:

هدف از اصول حسابداری: آشنایی با اصول حسابداری و تجزیه و تحلیل گزارشات مالی است. رئوس مهم مطالب این درس عبارتند از تعریف حسابداری، تقسیم بندی حسابداری، استفاده كنندگان از اطلاعات حسابداری، سیستم های حسابداری، اصول قابل قبول حسابداری، آشنایی با گزارشات مالی (تراز نامه و سود و زیان جریان وجوه نقد)، سود و زیان موسسات تولیدی، قیمت گذاری مواد و كالا، نظام ثبت و نگهداری حساب ها، بستن حسابها، تراز آزمایشی، حسابداری دارایی ثابت و استهلاك، حسابداری قیمت تمام شده، آشنایی با سیستم های و روش های هزینه یابی، روش های تسهیم هزینه ها، هزینه یابی سفارش كار، هزینه یابی مرحله ای، محاسبات نقطه سر به سر، آشنایی با مفاهیم حسابداری مدیریت، تقسیم بندی انواع هزینه ها و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی.

هدف از بخش مدیریت مالی: آشنایی با اهداف و وظایف مدیریت مالی، تصمیمات سرمایه گذاری، تصمیمات تامین منابع مالی، سیاست تقسیم سود، قیمت گذاری اوراق بهادار و مسائل بازار سرمایه می باشد.

 حقوق تجارت- آقای دكتر فرید محسنی

معرفی مدرس:

آقای دكتر فرید محسنی دارای درجه دكترای حقوق و عضو هیات علمی رسمی دانشگاه است و از سال 1371در دانشگاه های مختلف تدریس می نماید. ایشان از دومین سال تأسیس دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف تا كنون، تدریس درس حقوق تجارت در این دانشکده رابرعهده دارد. وی عضو كانون وكلای دادگستری است و از سال 1366 دارای سابقه مشاوره در زمینه های حقوقی در بخش های عمومی وخصوصی ونیز شركت های داخلی و خارجی می باشد. دكتر محسنی مؤلف کتب و مقالات متعدد و نیز برنده جایزه کتاب سال 1390در رشته حقوق است.

معرفی درس:

هدف از این درس آشنایی مدیران با مسئولیت ها و امتیازات انواع شركت های تجاری و قوانین و مقررات حاكم بر روابط تجاری است. از آنجا كه سازمان ها باید در چارچوب قوانین كشور فعالیت نمایند، آشنایی با زمینه های حقوقی تجارت، انواع شركت های تجاری، قراردادها و ساختار حقوقی آنها و شیوه تصمیم گیری و اداره شركت ها و مسئولیت های حقوقی مدیران یك ضرورت محسوب می شود. در بسیاری از موارد توجه به اصول و پایه های حقوقی شرط لازم برای موفقیت سازمان است.

 

مدیریت استراتژیك- آقای دكتر محمد رضا آراستی

معرفی مدرس:

آقای دکتر محمدرضا آراستی عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف بوده و از سال 1378 به این دانشگاه پیوسته است. وی دکترای خود را در حوزه مدیریت تکنولوژی از دانشگاه پلی تکنیک گرونوبل در کشور فرانسه اخذ کرده است. زمینه‌های مورد علاقه وی در تحقیق و تدریس شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت استراتژیک تکنولوژی، استراتژی تکنولوژی و نوآوری، ارزیابی تکنولوژی و توسعه محصول جدید می‌شود. دکتر آراستی یکی از بنیانگذاران و اولین رئیس انجمن مدیریت تکنولوژی ایران (IRAMOT) و نیز عضو انجمن بین‌المللی مدیریت تکنولوژی (IAMOT) است. مقالات متعددی از وی در نشریات بین‌المللی و داخلی و نیز در کنفرانسهای معتبر بین‌المللی به چاپ رسیده است. او همچنین مشاور ارشد بنگاه‌های بزرگ و صاحب نام خصوصی و دولتی در زمینه برنامه‌ریزی استراتژیک مبتنی بر توانمندی‌های تکنولوژیک، تدوین استراتژی تکنولوژی، ارزیابی تکنولوژی، انتخاب تکنولوژی مناسب و انتخاب روش و منبع مناسب کسب تکنولوژی است. فعالیت‌های وی به طور خاص در صنایع برق و نفت و گاز (حوزه انرژی) و نیز شرکت‌های تکنولوژی محور به ویژه شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزار کامپیوتری متمرکز بوده است.

معرفی درس:

در این درس، دانش پذیران با مفاهیم پایه استراتژی آشنا می شوند. همچنین فرآیند تدوین برنامه استراتژیك در یك بنگاه اقتصادی و اجرای آن در عمل آموزش داده می شود. در رابطه با مفاهیم پایه موضوعاتی همچون رقابت پذیری، اثر بخشی عملیاتی، مدل كسب و كار و استراتژی توضیح داده می شود. در ارتباط با فرآیند تدوین و پیاده سازی استراتژی، به مباحثی همچون تدوین ماموریت و چشم انداز سازمان، ارزیابی محیط بیرونی، تحلیل نقاط قوت و ضعف بنگاه و فرموله كردن استراتژی خواهیم پرداخت. علاوه بر تكنیك های شناخته شده فرموله كردن استراتژی، دانش پذیران با تكنیك كارت امتیازی متوازن برای اجرایی كردن استراتژی آشنا خواهند شد.

  مدیریت منابع انسانی- آقای دكتر بهزاد  ابوالعلایی

معرفی مدرس:

دارای دكترای مدیریت دولتی با گرایش مدیریت منابع انسانی

17 سال سابقه مدیریت منابع انسانی در شركت های خودرو سازی

مدرس دوره های كارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی

عضو گروه مشاوران علمی ماهنامه تدبیر

دبیر علمی چند كنفرانس ملی توسعه منابع انسانی

مشاور سازمان های بزرگ كشور

معرفی درس:

در این درس فرایند مدیریت منابع انسانی و زیر فرایند های آن به تفصیل معرفی می شود و بویژه بحث استخدام، تناسب شخص و شغل، مدیریت عملكرد كاركنان، استعدادیابی و جانشین پروری و توانمند سازی كاركنان بصورت كاربردی بحث می گردد. از دیگر بخشهای این درس الگو برداری از سازمان های برتر ایران و جهان در این فرایند است.

 

 كارآفرینی و راه اندازی واحدهای جدید-  آقای دكتر سید علیرضا فیض بخش

معرفی مدرس:

آقای دكتر سید علیرضا فیض‌بخش دارای دكترا رشته مدیریت سیستم از توكیو است. ایشان دارای مدرك كارشناسی ارشد مهندسی صنایع و كارشناس ارشد مدیریت و همچنین مهندسی الكترونیك از دانشگاه صنعتی شریف هستند. دكتر فیض‌بخش عضو هیات علمی دانشكده مدیریت و اقتصاد شریف (از بدو تاسیس) و بعنوان استاد مدعو دانشگاه‌هایی از جمله دانشكده‌ی فنی دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی می‌باشند. ایشان دارای بیش از 12 سال سابقه‌ی مشاوره و تدریس در مباحث نوآوری و كارآفرینی، راه‌اندازی واحدهای جدید، طراحی ساختارهای سازمانی و كارآفرینی سازمانی و سازمان‌های نوآور را دارا هستند. آقای دكتر فیض‌بخش موسس اولین مركز كارآفرینی دانشگاهی در كشور و مدرس اولین دروس دانشگاهی كشور در حوزه كارآفرینی در دانشگاه صنعتی شریف هستند.

دبیر شورای عالی توسعه كارآفرینی در دانشگاه‌های كشور، مشاور عالی سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران، عضو هیات مدیره‌ی شركت گسترش كارآفرینی ایران- سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، موسس و دبیر اتاق فكر توسعه كارآفرینی- موسسه كار و تامین اجتماعی، عضو هیات موسس و هیات مدیره انجمن علمی نوآوری و كارآفرینی كشور و همین‌طور انجمن پارك‌های علم و فناوری كشور، از دیگر تجربیات و سوابق اجرایی ایشان  است.

معرفی درس:

در این درس ضمن آشنایی با مبانی عمومی كسب و كار، عناصر راه‌اندازی یك واحد جدید كسب و كار مورد مطالعه قرار می‌گیرد. مباحث ایده و فرصت به همراه خلاقیت و نوآوری بعنوان قدم‌های اول یك راه‌اندازی به تفصیل صحبت می‌شود. و البته با تمركز بر چند مطالعه موردی، به تعمیق این مفاهیم در ذهن مخاطب پرداخته می‌شود. در ادامه درس به مباحث مدل‌های كسب و كار، طرح تجاری یك صفحه‌ای، طرح تجاری كامل (BP)، نحوه ارائه طرح تجاری، فاكتورهایی كه سرمایه‌گذاران در یك BP به آن توجه می‌كنند و ارزیابی طرح‌های تجاری می‌پردازیم. نگاهی به مباحث كار تیمی، مالكیت معنوی، كارآفرینی سازمانی و كارآفرینی الكترونیكی از دیگر مباحثی هستند كه در این درس فشرده به آن پرداخته خواهد شد. تجربیات موفق استاد درس، مطالب كلاس را به مقوله‌ای مفید، جذاب و شیرین بدل می‌نماید، كه امیدوارم مورد استفاده واقع شود.

 

 روش های تصمیم گیری برای مدیران- آقای دکتر محمدتقی عیسائی

معرفی مدرس:

آقای دکتر محمدتقی عیسائی دانش آموخته مقطع دکتری از دانشگاه منچستر انگلستان، کارشناسی ارشد و کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است.  ایشان از سال 1382عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف بوده و طی بیش از 20 سال فعالیت، افتخار همکاری با سازمان های متعدد در حوزه های حمل ونقل، مدیریت ترافیک، فولاد، پتروشیمی و انرژی را داشته است؛ دکتر عیسائی در این مدت، در ارائه خدمات مشاوره، هدایت و مدیریت پروژه، مدیریت اجرایی، عضویت در هیات مدیره و تعامل تخصصی با شرکت های بزرگ بین المللی در زمینه فناوری های نوین بویژه ICT و ITS فعال بوده است.  زمینه های تخصصی سخنرانی ها و مقالات علمی- پژوهشی ایشان در مجلات و کنفرانس های داخلی و بین المللی عبارتند از: مدیریت دانش و اطلاعات، کسب و کار و تجارت الکترونیک و شیوه های تصمیم گیری برای مدیران.

معرفی درس:

هدف از این درس آشنایی با شیوه های ارتقای کیفیت در تصمیم های مدیریتی با استفاده از یک نگرش چند بعدی است.  در ابتدا بر مبنای علوم رفتاری، عوامل موثر بر قضاوت و تصمیم گیری مدیران را معرفی نموده و ریشه های اتخاذ تصمیم های نامناسب حتی توسط مدیران شایسته را با استفاده از تئوری های علمی، مثال ها و نمونه های کاربردی بررسی می کند.  سپس، ارتقای تصمیم گیری مدیران در فرایند حل مسئله را با معرفی گام به گام مفاهیم و تکنیک های موثر، از شناسایی و تشخیص مسئله تا تصمیم گیری را تحت پوشش قرار می دهد.  در بخش آخر، گزیده ای از روش های تحلیلی کاربردی و پیشرفته برای تصمیم گیری معرفی می شود.

 

 مدیریت بازاریابی- آقای دکتر منوچهر نجمی

معرفی مدرس:

آقای دکتر منوچهر نجمی دارای مدرک دکترای مهندسی صنایع با گرایش مدیریت کیفیت از دانشگاه لیورپول انگلستان است. ایشان دارای بیش از 15 سال سابقه تدریس و مشاوره در حوزه های مختلف مدیریت کیفیت و بازاریابی هستند و درس های متعددی در حوزه بازاریابی شامل مدیریت بازاریابی، استراتژی بازاریابی و رفتار مصرف کننده تدریس کرده اند و مدیریت چندین پروژه عملی در زمینه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و توسعه استراتژی و برنامه بازاریابی را بر عهده داشته اند. ارائه مقاله در مجلات و کنفرانس های بین المللی و عضویت در آکادمی بازاریابی آمریکا از دیگر فعالیت های دکتر نجمی در رشته بازاریابی بوده است. ایشان از سال 1379 عضو هیات علمی دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف بوده و در حال حاضر دانشیار این دانشکده هستند.

معرفی درس:

هدف از ارائه این درس آشنایی شرکت کنندگان در دوره با مفاهیم پایه ای مدیریت بازاریابی است. مدیریت بازاریابی شامل شناخت بازار، ایجاد استراتژی و برنامه بازار، ارائه ارزش برای بازار هدف و کسب ارزش از بازار می باشد. در این درس با ارائه مثالهای متنوع از شرکت های معتبر، تلاش می شود تا مفاهیم درس بطور کاربردی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. شناخت بازار، تدوین استراتژی و برنامه بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت برند و مدیریت آمیخته بازاریابی محورهای عمده این درس را تشکیل می دهند.

رفتار سازمانی – آقای دکتر سید بابک علوی

معرفی مدرس:

دکتر علوی دارای مدرک دکترای علوم تربیتی گرایش اثربخشی کار تیمی از دانشگاه نیو سات ولز استرالیا است. ایشان دانشيار دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف هستند و دروس رفتار سازمانی، رهبری سازمانی و مدیریت منابع انسانی را تدریس می کنند. دکتر علوی نگارنده مقالات تحقیقاتی بین المللی و داخلی در این حوزه ها نیز هستند. علایق تخصصی ایشان رهبری کار تیمی، رهبری سازمانی توزیع شده، رهبری بر خود، و برنامه ریزی مسیر شغلی است. دکتر علوی علاوه بر فعالیت‌های دانشگاهی، مشاور مدیریت منابع انسانی و رهبری سازمانی در شرکت‌های دولتی و خصوصی متعددی در صنایع برق، الکترونیک و مخابرات و کامپیوتر و مدرس کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی خود در این سازمان‌ها بوده است.

معرفی درس:

هدف از ارايه درس رفتار سازماني، يادگيري چارچوبي علمي و سيستمي براي تحليل رفتارهاي فردي كاركنان و مديران در سازمان‌ها، و يافتن روش‌هايي براي ارتقاي اثربخشي رفتارهاي فردي و سازماني در كنار رضايتمندي كاركنان از زندگي سازماني خود است. علم رفتار سازماني در كنار تجارب عملي مديران مي‌تواند زمينه بهبود رفتارهاي سازماني كاركنان و مديران را در موضوعاتي مانند مديريت افكار و هيجانات فردي، مديريت ارتباطات ميان فردي، مديريت تعارضات سازماني، مديریت انگيزه هاي كاركنان و غني سازي فرهنگ سازماني فرآهم آورد. در اين درس برخي نظريه هاي كاربردي مرتبط در كنار مطالعات موردي متناسب با سازمان هاي ايراني مطرح مي‌شود. ضمنا با استفاده از كار تيمي توسط شركت كنندگان در دوره، تلاش مي‌شود تا در برخي زمينه هاي كليدي اين حوزه، ارتقاي دانش، مهارت و تغيير نگرش‌هاي لازم بوجود آيد.

Article source: http://gsme.sharif.edu/fa/cp/apply/profs6/

نتایج جستجو ریاضی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     

در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند در ابتدا با مباحث تئوری و ریاضی بیش از 24 ال...

ریاضی جزئی جدایی ناپذیر از برنامه نویسی است. با مشاهده این کورس آموزشی با ریا...

 با مشاهده این کورس آموزشی حل مسایل ریاضی را در عمل و به شکلی کاملا کارب...

در این آموزش تصویری با حل مسائل ریاضی آشنا می شوید.این دوره آموز...

     
19,800 تومان خرید آموزش جامع مباحث تئوری و ریاضی الگوریتم ها به همراه پیاده سازی در Java 8,800 تومان خرید آموزش برنامه نویسی – یادگیری ریاضیات گسسته 8,800 تومان خرید آموزش ریاضی بر مبنای حل مساله 10,000 تومان خرید آموزش مقدماتی حل مسائل ریاضی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
ریاضی برای برنامه نویسان اصول ریاضی برای همه آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

این مجموعه آموزشی (Math For Programmers)  چگونگی خواندن و ذخیره سازی ا...

در این آموزش تصویری با اصول ریاضی آشنا می شوید. این دوره نحوه مح...

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس استاد تخصصی طبق آخرین تغییرات کتب درسی

شرح دروس حل و تشریح مسائل کتاب بهمراه آزمون جهت ارزیابی

     
10,000 تومان خرید ریاضی برای برنامه نویسان 10,000 تومان خرید اصول ریاضی برای همه 16,200 تومان خرید آموزش دروس کامل پیش دانشگاهی(ریاضی) اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس سوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال کنکور ریاضی تجربی-اورجینال آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     

2DVD/تصویری

دوپینگ طلایی کنکور

دوپینگ طلایی-2dvd

آموزش تمامی دروس توسط اساتید برتر هر درس و به صورت مالتی مدیا

     
15,000 تومان خرید آموزش حسابان سال سوم ریاضی فیزیک /اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی پایه حسابان و دیفرانسیل/اورجینال 14,500 تومان خرید کنکور ریاضی تجربی-اورجینال 16,200 تومان خرید آموزش کامل دروس دوم دبیرستان رشته ریاضی (اوریجینال)
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     

آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره

ریاضیات و هندسه درگرافیک کامپیوتری ومدلسازی اجسام پیچیده درنرم افزار Cinema 4D

آموزش نحوه ذخیره و کار با اعداد صحیح و ممیز شناور در برنامه ها

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9

     
10,000 تومان خرید آموزش مبانی ریاضی و استفاده از آن در زندگی روزمره 10,000 تومان خرید آموزش استفاده از ریاضی در مدلسازی به کمک CINEMA 4D 10,000 تومان خرید آشنایی با مبانی اعداد و ریاضیات لازم در برنامه نویسی 10,000 تومان خرید آموزش نرم افزار محاسبات ریاضی Mathematica 9
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     

آموزش کارکردن با iBook Author برای ساختن یک کتاب الکترونیک آموزش ریاضی

استفاده از الگوهای ریاضی و محاسباتی برای نوشتن نرم افزارهای بهتر و سریعتر

آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال-شرح کامل به صورت صوت و تصویر

مجموعه ای ازنرم افزارها درزمینه مهندسی ریاضیات وآمار
-اتوران اختصاصی

     
10,000 تومان خرید آموزش ساخت یک کتاب الکترونیکی مالتی مدیا آموزش ریاضی در نرم افزار iBooks Author 10,000 تومان خرید آموزش کامل و کاربردی استفاده از ابزارها و الگوهای ریاضی و محاسباتی در تولید نرم افزار 12,900 تومان خرید آموزش کلیه دروس سوم دبیرستان-ریاضی-اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     

مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال

تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آماری و محاسباتی
ابزارهای یادگیری ریاضیات

بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج به شکل کیف مدرسه و به همراه هدایا

مجموعه بازی‌های آموزشی ستاره طلایی گاج که به شکل کیف مدرسه میباشد

     
34,000 تومان خرید مجموعه نرم افزارهای تخصصی ریاضیات و آمار - اورجینال 16,000 تومان خرید نرم افزار Mathematics & Industrial - ریاضیات، آمار، مهندسی صنایع - همراه با راهنمای فارسی-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی)-اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی (ریاضیات اول ابتدایی) اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     

کاملترین نرم افزار آموزشی در قالب بازی های جذاب 
ویژه سنین 4 تا 6 سال

- ایجاد نظم فکری در دانش آموز و آموزش مدیریت در کارها با بازی مزرعه ی آروین

- ایجاد علاقه و کنجکاوی در دانش آموز برای یادگیری ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی عمران

     
18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پیش دبستانی اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات سوم ابتدایی) اورجینال 18,000 تومان خرید مجموعه بازی های آموزشی ستاره طلایی گاج (ریاضیات پنجم ابتدایی) اورجینال 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی عمران؛ اصول و مبانی، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات و نرم‌افزارهای کاربردی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی

آرشیوی شامل بیش از 220 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی ریاضی، محاسبه و تحلیل

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 370 کتاب در زمینه محاسبات عددی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 550 کتاب در زمینه ریاضی مهندسی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتاب‌های ریاضیات؛ نرم‌افزارهای ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های ریاضیات؛ محاسبات عددی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های ریاضیات؛ ریاضی مهندسی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 260 کتاب در زمینه اصول و مبانی مهندسی مکانیک

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از ۳۶۰ کتاب در زمینه ریاضیات و محاسبات فیزیک

-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال-بیش از11ساعت مطالب آموزشی+مثالهای کاربردی

     
36,000 تومان خرید مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی 36,000 تومان خرید مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ اصول و مبانی، ریاضیات و فیزیک، مکانیک کلاسیک 36,000 تومان خرید مجموعه سوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک محاسباتی، فیزیک ریاضی، مسائل و حل مسائل 7,500 تومان خرید آموزش کاربردی 13 Maple-ابزار حرفه ای محاسبات ریاضی-اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال- فیلم آموزش نصب و فعالسازی

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان-اوجینال-مناسب کودکان 4 تا8 سال-

     
10,300 تومان خرید نرم افزارهای تخصصی مهندسی ریاضی و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید نرم افزار های تخصصی ریاضیات و آمار-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال 6,900 تومان خرید اموزش جامع مفاهیم پایه ریاضی برای کودکان با تایید وزارت آموزش و پرورش-اورجینال
     
     

  صفحه:

 
1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code